World of Wacraft: Adventure game

Hry recenze

Univerzum Azerothu ani netřeba blíže představovat. A bylo jen otázkou času, kdy nejúspěšnější online hra současnosti zaútočí i na peněženky deskofilů. A stalo se! Navíc hned v několika verzích, aby se nám to hezky pletlo a mohli jsme víc utrácet. Dnes vám představím jednu z nich.

Comicsový Mikroskop - Deadpool: Art of War

Comics novinky

Zatímco my všichni víme o comicsových příbězích a hrdinech na stránkách sešitů, tak existuje jenom jeden je dost šílený na to, aby si uvědomil, že ON je v comicsu, a že my ho čteme. A právě tento hrdina je ten poslední, o kterém bych čekal, že bude spojen s dílem Umění války. Nicméně nový Deadpool je tu.

 

 

Vrána: Mrtvá doba

Comics recenze

 První Vrána byl příběh o pomstě a lásce. Byla to bolestivě vykoupená životní zkušenost převedená na papír. Vrána: Soumrak bohů byl víceméně syrový pohled na čistou brutalitu pomsty v jednom z nejhorších období moderní historie. A teď přichází Mrtvá doba.

PEKELNEJ HELLBOY BUDE!!!

Comics novinky

Tak přátelé Hellboy Pekelná Knižnice (interně mu přezdíváme Kurva Velkej Hellboy) vyjde!

UKK: Temný den pro X-Men

Comics recenze

Ultimátní komiksový komplet je šedesáti dílná série kompletující "to nejlepší" z produkce nakladatelství Marvel. A když ne to nejlepší, tak nejzajímavější. V každé zemi však vychází jiný výběr komiksů. U nás začala série vycházet v prosinci roku 2012 a co 14 dní vyjde jedno číslo. Ačkoli vychází na přeskáčku, dle čísla na hřbetu je lze seřadit dle data původního vydání. Cena začala na 200,-, pokračuje u 219,- a skončí 249,-. Postupně si je všechny hezky zrecenzujeme, ale nutno podotknout, že některá čísla již nejsou k dostání. Můžete se na ně maximálně optat na marvel@czpress.cz

 

Partneři