Mezi řádky: Rána

Comics recenze

Mezi řádky si stále zaslouží zahrnovat superlativy. A to i přes dalekosáhlou výpravnost a ne zrovna jednoduchý Careyovský koncept prolínání světa literatury a reality. Přesto budete stále číst každý sešit jedním dechem. To platí i v případě sedmé knihy s podtitulem Rána.

Liga spravedlnosti 2 – Epidemie

Comics recenze

Liga se rozrostla – Superman, hned dva Green Lanternové -, zachránila svět (opět) a všichni jsou za hrdiny. Kdo by ale čekal odpočinek, šeredně by se mýlil, protože svět je (už zase) v problémech. Přichází Epidemie.

Charterstone

Hry recenze

Vydavatelství Albi nám na náš malý český trh přináší další velkou a zajímavou hru, tentokrát s tolik probíraným a diskutovaným legacy prvkem – Chartestone.

Wonder Woman: Rok jedna

Comics recenze

Nová Wonder Woman, tentokrát s podtitulem Rok jedna. Což samo o sobě napovídá, že si odbydeme nutný origin princezny Diany. Než ale budete znuděně koulet očima a úpět nad dalším nudným příběhem o zrození hrdinky, tak vězte, že Rok jedna je knihou která skutečně stojí za přečtení.

Listopad 2018

Comics novinky

Za oknem to sice vypadá na začátek jara, chvílemi možná spíš léta, ale skutečně tu máme už listopad a s ním tradiční pořádnou nálož nových komiksů a knih – Vánoce se zkrátka blíží!

Partneři