Nový úsvit

Hry recenze

Spojení Sid Meier’s Civilization ve většině lidí evokuje velký, budovatelský, taktický a poměrně náročný opus, ať už v deskoherní či počítačové podobě, který si užijí jen pravověrní stratégové. Nový úsvit ale boří všechny tyhle stereotypy.

Joker miluje Harley

Comics recenze

5150. V americké medicínské terminologii to je označení pro někoho, kdo je svým jednáním nebezpečný sobě nebo svému okolí. Prostě magor. Čtyřčíslí, které Harley nosí jako easter egg na své uniformě. To kdyby někdo zapomněl, že je to opravdu slečna cáklá. Koho jiného by taky mohl Joker milovat?

Scythe - Titáni nebes

Hry recenze

Těžké šedé podzimní dešťové mraky náhle rozetne mohutný kovový trup a ozve se ohlušující lodní siréna zvěstující přílet. Nejnovější vynález hrdých inženýrů se připravuje na přistání. Právě přilétají Titáni nebes. 

Lara Croft Archivy Sv.3 - Obstojí Lara i napotřetí

Comics recenze

Již potřetí přichází Comics Centrum s obrovskou a nadupanou bichlí na jejíž obálce se honosí sličná Lara Croft! Tomb Raider Archivy Svazek třetí to nemá tak docela jednoduché, protože na u nás úspěšnou sérii jsou kladeny vysoké nároky a srovnání s předchozími knihami je zásadní. Obstojí Lara i napotřetí?

Fatale 2: Ďábelská záležitost

Comics recenze

Noir, horror, pulp, femme fatale, pobláznění muži, tajemné kulty, Brubaker ve formě a nespoutaný Hollywood na vlně 70. let – přichází Fatale 2. A je to opět ďábelské.

Partneři