Krysí královny 1: Šmrncem a magií

Comics recenze

Každý se někdy dostane do stavu, kdy chce jednoduchou prvoplánovou četbu plnou břitkých vtipů, samoúčelné sprostoty a ukecaných individuí, zkrátka prostý mainstream bez zbytečného přemýšlení. A přesně to jsou Krysí královny.

Mezi řádky: Rána

Comics recenze

Mezi řádky si stále zaslouží zahrnovat superlativy. A to i přes dalekosáhlou výpravnost a ne zrovna jednoduchý Careyovský koncept prolínání světa literatury a reality. Přesto budete stále číst každý sešit jedním dechem. To platí i v případě sedmé knihy s podtitulem Rána.

Liga spravedlnosti 2 – Epidemie

Comics recenze

Liga se rozrostla – Superman, hned dva Green Lanternové -, zachránila svět (opět) a všichni jsou za hrdiny. Kdo by ale čekal odpočinek, šeredně by se mýlil, protože svět je (už zase) v problémech. Přichází Epidemie.

Charterstone

Hry recenze

Vydavatelství Albi nám na náš malý český trh přináší další velkou a zajímavou hru, tentokrát s tolik probíraným a diskutovaným legacy prvkem – Chartestone.

Wonder Woman: Rok jedna

Comics recenze

Nová Wonder Woman, tentokrát s podtitulem Rok jedna. Což samo o sobě napovídá, že si odbydeme nutný origin princezny Diany. Než ale budete znuděně koulet očima a úpět nad dalším nudným příběhem o zrození hrdinky, tak vězte, že Rok jedna je knihou která skutečně stojí za přečtení.

Partneři