Zámek a klíč na přání!

Comics zajímavosti

       S novým rokem přišl\ nové ediční plány knižních vydavatelství, filmových distributorů a také comicsových vydavatelů. Minulý týden jsme Vám přinesli ochutnávky toho, co se na nás chystá a jedním z titulů byl i Zámek a Klíč 3: Koruna Stínů.

O sněhu: Hledání Jara

Comics recenze

SNĚŽÍ...

Zase sněží. Už si ani nepamatuji na den bez sněhu...
... někdy nejde vidět ani na krok, jen bílá nicota všude kolem...

Hledání Jara je 63 stránkový komiks plný sněhu, ledu a zlověstných sněhuláků, který vydalo nakladatelství Konektor XB-1 v říjnu roku 2014.

Superman Unchained

Comics recenze

Když se během jediného dne zřítí do moře třináct umělých družic, hlavním podezřelým je zcela logicky Lex Luthor – navzdory tomu, že je stále ještě za mřížemi! Vyvstává však ještě podivnější otázka: pokud pádu posledního satelitu nezabránil Superman… tak kdo?
AUTOR EVKA DRAUG ŠIMKOVÁ

Před Strážci: Ozymandias / Karmínový korzár

Comics recenze

 „Dovolit, Rorschachu? Nejsem komiksový padouch. Myslíte, že bych vám svůj mistrovský plán vysvětloval, kdyby existovala jakákoliv možnost, že mu zabráníte? Spustil jsem to před pětatřiceti minutami.“ (Citace z filmu Watchmen) Věta kterou Ozymandias zakončil své mistrovské dílo nejchytřejší a nebohatší člověk světa. Ale jak se dostal na výsluní a jak se stal superhrdinou? Na tyto otázky odpovídá poslední kniha série Před Strážci: Ozymandias/Karmínový korzár!

UKK 4 - Wolverine vytahuje drápky

Comics recenze

Ultimátní komiksový komplet je šedesáti dílná série kompletující "to nejlepší" z produkce nakladatelství Marvel. A když ne to nejlepší, tak nejzajímavější. V každé zemi však vychází jiný výběr komiksů. U nás začala série vycházet v prosinci roku 2012 a co 14 dní vyjde jedno číslo. Ačkoli vychází na přeskáčku, dle čísla na hřbetu je lze seřadit dle data původního vydání. Cena začala na 200,-, pokračuje u 219,- a skončí 249,-. Postupně si je všechny hezky zrecenzujeme, ale nutno podotknout, že některá čísla již nejsou k dostání. Můžete se na ně maximálně optat na marvel@czpress.cz

Partneři