Listopad 2018

Comics novinky

Za oknem to sice vypadá na začátek jara, chvílemi možná spíš léta, ale skutečně tu máme už listopad a s ním tradiční pořádnou nálož nových komiksů a knih – Vánoce se zkrátka blíží!

Umbrella Academy 2: Dallas

Comics recenze

Dysfunkční rodina plná nadpřirozených schopností se vrací na scénu. A tentokrát se bude vraždit prezident. A kde jinde než v Dallasu.

Nový úsvit

Hry recenze

Spojení Sid Meier’s Civilization ve většině lidí evokuje velký, budovatelský, taktický a poměrně náročný opus, ať už v deskoherní či počítačové podobě, který si užijí jen pravověrní stratégové. Nový úsvit ale boří všechny tyhle stereotypy.

Joker miluje Harley

Comics recenze

5150. V americké medicínské terminologii to je označení pro někoho, kdo je svým jednáním nebezpečný sobě nebo svému okolí. Prostě magor. Čtyřčíslí, které Harley nosí jako easter egg na své uniformě. To kdyby někdo zapomněl, že je to opravdu slečna cáklá. Koho jiného by taky mohl Joker milovat?

Scythe - Titáni nebes

Hry recenze

Těžké šedé podzimní dešťové mraky náhle rozetne mohutný kovový trup a ozve se ohlušující lodní siréna zvěstující přílet. Nejnovější vynález hrdých inženýrů se připravuje na přistání. Právě přilétají Titáni nebes. 

Partneři