Šíleně nudná Harley

Comics recenze

Dámy, pamatujte: S malým kašpárkem se nedá hrát velké divadlo. Je to tak, ať už se vám majitelé malých kašpárků snaží namluvit cokoli. A bez kašpárka je to ještě horší, to o žádný zábavě nemůže být ani řeč. Jak si vede samostatná Harley bez Jokera. Přesně tak, jak tušíte. Blbě.

 

 

Hellboy na své první misi

Comics recenze

Mike Mignola a Alex Maleev spojili své síly a přivedli na komiksový svět první Hellboyovu misi v B. P. R. D. Kolegové neřeknou klukovi z pekla jinak, než „kid“, ale pekelník už dávno není malým hochem. 

Tommyho falešná identita

Comics recenze

Bylo by zajímavé znát celkový počet dětí, které chtěli být Harrym Potterem nebo Hermionou. Běhat po Bradavicích, prozkoumávat tajemný svět čar a kouzel a bojovat proti vy víte komu. Pokud by ale J. K. Rowling psala svou ságu podle žijícího chlapce jménem Harry Potter, rozhodně by se mu to nemuselo líbit. Jak nám ukazuje chudák Tommy Taylor.

 

Naruto 23: Potíže

Comics recenze

Na světě existují jen 2 skupiny lidí.
Do první patří Ti co Naruta čtou a obdivují. Do druhé pak Ti co nevědí, o co přichází. 

Pupíky stále mile překvapují

Comics recenze

Kdo jednou zkusil stripovou sérii Pupíky, tak asi nevěřícně kroutil hlavou. Nenápadně vypadající příběhy o třech puberťačkách od prvního dílu fascinují kresbou, humorem, vypointovaností a čtivostí. Další díly přidaly navrch vývoj postav a dramatizaci zápletek. Léto na zabití ukončuje jeden pomyslný celek a nyní přichází dlouhé čekání na sedmičku.

Partneři