Dominion

Hry recenze

Moc a sláva. Dvě věci, po kterých prahne většina lidí. I bohatý statkář jako vy sní o tom, že vybuduje svou vlastní říši. Sedm měďáků sice není moc, ale můžu si najmout zloděje, který okrade protivníka. Nebo zaplatím partě dřevorubců a za dřevo koupím trh! A mlhavá budoucnost, ve které spravujete své provincie z trůnního sálu, se začíná rýsovat. Díky své píli vybudujete vlastní království. Svůj Dominion.

GeekCave na Pragoffestu 2015!!!

Comics ostatní

Jelikož Beta verze Geek Cave už nějakou dobu běží, tak jsme se rozhodli přejít na ostrou verzi a společně sní se podívat na to co nás všechny čeká a nemine. Křest spuštění webu, představení novinek a spousty srandy a povídání s námi vás čeká na akci PRAGOFFEST již tuto sobotu v 11 hodin. Co to ale ten PragoFFest vlastně je?
Autor článku: Václav Pravda

Psychedelický Maxx

Comics zajímavosti

Komiksový superhrdina je jasně definovaný charakter. Velké bezpráví, velká moc a velká zodpovědnost. Je jedno, jestli vám zabijí rodiče, strýčka, nebo psa. Prostě se navlíknete do přiléhavého trikotu a vyrazíte zachránit svět. Horší to je v případě, když se za superhrdinu považujete jen vy sám. A ostatní vás vidí jako váguse. To je celý Maxx.

 

Zámek a klíč: Hlavohrátky

Comics recenze

Již po druhé u nás Joe Hill otevřel brány sídla rodu Zámkových s příhodným označením Klíčov. A my se společně podíváme, jak bude příběh této osudem zkoušené rodiny pokračovat. Dámy a pánové, přichází Hlavohrátky...

Zámek a klíč: Vítejte v Lovercraftu

Comics recenze

Jakoukoliv hrůzostrašnou a tajemnou věc hlídají dveře. Ty zavřeme, zaklapneme petlici, ale protože si stále nejsme jisti, tak je i zamkneme. Ale ke každému zámku existuje klíč, a ať už ho schováme sebelépe, klíč a zámek patří k sobě. Co kdyby ale existoval jeden klíč, který otevře všechny dveře, které si jen budete přát?

 

 

Partneři