Bivoj

Knihy recenze

Tolik knih a tak málo času! Vášnivý čtenář těžký úděl má, což vám jistě nemusím vysvětlovat. Píši to zde čistě proto, abyste se nedivili recenzi na dva roky starou knihu. Nicméně je to mé první setkání s Jurajem Červenákem, dovolte mi tedy abych se o něj s vámi podělil. 

Ďáblova pevnost

Knihy recenze

Kapitán jeho veličenstva, turkobijec, galejník a příležitostní cestovatel Kornel Báthory sice přežil cestu do podsvětí, ale cesty osudu jsou nevyzpytatelné, a tak se tentokrát ocitneme v Chorvatsku. A jestli čekáte klid a mír, víc se mýlit nemůžete.

Aquaman: Pád do hlubin

Comics recenze

Všichni známe Aquamana. Mořský panic, co si povídá s rybami. Ano, tento hrdina patřící k JLA, je nejčastějším terčem vtípků všech fanoušků DC. Konečně si ale můžeme udělat vlastní obrázek o tom, jaký je Arthur Curry ve skutečnosti.

Netvora 2: Krev

Comics recenze

Netvora je nezapomenutelná. Originální, vymaňující se z žánrového řazení svým obsahovým i myšlenkovým přesahem. Jak ale vypadá pokračování této skvěle našlápnuté série?

Brána Irkally

Knihy recenze

Irkalla – podsvětí. Až tam se musí vydat na své strastiplné cestě galejník Kornel Báthory při svém tureckém zajetí. A cesta to nebude zrovna růžová, stejně jako její zakončení.

Partneři