Detective Comics – Liga stínů

Comics recenze

Gotham = Batman – jednoduchá rovnice, která se ale začíná stále více vymykat a více prostoru dostává tým Temného rytíře. A tým se bude proti celé Lize stínů setsakra hodit.

Nyxia

Knihy recenze

Údajně neočekávanější sci-fi letošního roku, sklízející bombastické ovace a hodnocení všude možně i nemožně. Ale znáte to, jak už to tak bývá – nejedná se jen o klasický marketingový tah?

Sherlock Frankenstein

Comics novinky

Sám o sobě tvrdí, že není intelektuálním autorem. Přesto svou sérií Černá palice dokazuje Jeff Lemire přesný opak. Nyní máme možnost přečíst si první spin-off. Úhlavní nepřítel Zlatušky Zlatonošky přichází!

Tisíciletý démon

Knihy recenze

Karolína Francová nám ve svém románu Ve stínu rudé věže ukázala vizi budoucnosti, ve které Česká republika jako jediná země na světě dokáže ovládat magii. Po originálním a čtivém kuse přichází druhý díl s názvem Tisíciletý démon. Tak s chutí do toho!

Ostrov

Knihy recenze

Severská krimi to už je známá, a u nás i hodně oblíbená, věc. Nakladatství Omega pod svou značkou Fobos ale přináší ze severu něco ještě mrazivějšího – dystopii Ostrov. A mrazit vás bude pořádně.

Partneři