Pragoffest v tradičním duchu

Comics ostatní

Pragoffest je zimní pražská odnož chotěbořského festivalu fantazie a v posledních letech se nesl ve znamení dětí a kostýmů My little pony. Jen pro upřesnění, děti byly oblečené normálně a cosplaye MLP patřily vousatým obézním mužům. Letos bylo méně jak dětí, tak i převlečených vousáčů. Jinak vše při starém.

Joker slaví!

Comics recenze

Joker. Nejznámější záporák ve světě komiksu. Zdá se až neuvěřitelné, že s Batmanem se poprvé dostal do křížku již 25. dubna roku 1940. Vloni oslavil šílenec ve fialovém smokingu pětasedmdesát let svého působení v Gothamu a v DC se rozhodli, že by nebylo od věci vydat soubor zlomových komiksů z Jokerova světa. A díky BB artu ho již máme i my!

Jason Aaron a Punisher - prostě síla

Comics recenze

Jason Aaron. Frank Castle. Wilson Fisk. Punisher MAX. Omnibus. Kombinace slov, která nenechá nikoho v klidu. A Steve Dillon, jehož kresba leckomu nesedne, ale k Punisherovi patří. Ti všichni spojili síly, aby vytvořili dospělý a bezchybný příběh o samozvaném strážci zákona s lebkou na hrudi.

Naruto 25

Comics recenze

A je to tady !! Další svazek čtvrté nejprodávanější mangy dorazil díky vydavatelství Crew do Čech.  

(One Piece - 320 milionů, Golgo 13 - 280 milionů, Dragon Ball - 230 milionů, Naruto - 220 milionů)

Pragoffest 2016 - pozvánka

Comics ostatní

Již příští týden přichází festival pro všechny geeky, fantasáky, scifisty, hráče a vousaté obtloustlé fanoušky My Little Pony! Přichází Pragoffest, s ním i Pragocon, GameExpo, Advík Zima, LegendCon a možná se během celého festivalu utvoří i další cony. Kdoví?

Partneři