Vikingové – Pomsta synů

Knihy recenze

Zapomeňte na seriálové Vikingy, protože ti knižní jsou ještě mnohem drsnější a výpravnější. Ragnar je mrtev a jeho synové se ženou za zničující pomstou. Ale co když bylo všechno jinak?

Harley k sežrání

Comics recenze

Do třetice všeho dobrého i chutného! Harley si na svá alabastrová bedra naložila víc než je zdrávo. Únosy bezdomovců, Harley Sinn i nejzarytější batmanovská fanynka z budoucnosti. Faktem ale zůstává, že se špetkou hororu a spoustou krve to naší hrdince náramě sluší!

Pochmurný kraj 2: Zrcadlení

Comics recenze

Pochmurný kraj bylo takový hororovým zjevením a dárkem pro všechny nadšence žánru první poloviny roku loňského. A asi není žádným překvapením, že jsme se ve druhé polovině dočkali i druhého dílu. Připravte se, tentokrát vás čeká až nepříjemně mrazivé Zrcadlení.

Strážcové Varadínu

Knihy recenze

Každá doba má, a hlavně musí mít, své záporáky i hrdiny. O to víc, když se jedná o jedno z nejtemnějších období historie Evropy – protiturecké války v 17. století. A proto přivítejte Bathoryho, kapitána Kornela Bathoryho.

Hvězdný prach – Romance v říši kouzel

Knihy recenze

Sice nám akorát skončili Vánoce a všichni jsme klasických i nových pohádek nasycení, ne-li přesycení, ale jednu navíc byste si rozhodně neměli nechat ujít. Otevřete mysl fantasii, přichází Hvězdný prach.

Partneři