Ú. P. V. O. - jde to i bez Hellboye

Comics ostatní

Mike Mignola a Hellboy. Tyto dva pojmy netřeba představovat, u nás by letos měl vyjít desátý díl série. A existuje šance, že by se mohlo objevit i třetí Ú. P. V. O. Tam se Hellboy příliš nevyskytuje, ale není to o nic menší jízda.

DC Comics ukončuje The New 52

Comics zajímavosti

The New 52 končí. DC Comics tento krok plánuje na jún tohto roku. Aj keď päťdesiatdvojka bude končiť, DC potvrdilo, že to nie je ďalší reštart ani návrat k DC vesmíru pred New 52.

Dominion

Hry recenze

Moc a sláva. Dvě věci, po kterých prahne většina lidí. I bohatý statkář jako vy sní o tom, že vybuduje svou vlastní říši. Sedm měďáků sice není moc, ale můžu si najmout zloděje, který okrade protivníka. Nebo zaplatím partě dřevorubců a za dřevo koupím trh! A mlhavá budoucnost, ve které spravujete své provincie z trůnního sálu, se začíná rýsovat. Díky své píli vybudujete vlastní království. Svůj Dominion.

GeekCave na Pragoffestu 2015!!!

Comics ostatní

Jelikož Beta verze Geek Cave už nějakou dobu běží, tak jsme se rozhodli přejít na ostrou verzi a společně sní se podívat na to co nás všechny čeká a nemine. Křest spuštění webu, představení novinek a spousty srandy a povídání s námi vás čeká na akci PRAGOFFEST již tuto sobotu v 11 hodin. Co to ale ten PragoFFest vlastně je?
Autor článku: Václav Pravda

Psychedelický Maxx

Comics zajímavosti

Komiksový superhrdina je jasně definovaný charakter. Velké bezpráví, velká moc a velká zodpovědnost. Je jedno, jestli vám zabijí rodiče, strýčka, nebo psa. Prostě se navlíknete do přiléhavého trikotu a vyrazíte zachránit svět. Horší to je v případě, když se za superhrdinu považujete jen vy sám. A ostatní vás vidí jako váguse. To je celý Maxx.

 

Partneři