Colder – vítejte v dimenzi šílenství

Comics recenze

O ani ne třicetileté Reece by se dalo říct, že je stará panna. Oddaná své práci zdravotní sestry a vyhýbající se většině sociálních kontaktů. Její nejbližší osoba je pacient Declan, který nemluví, skoro nejí a pramálo reaguje. A má neskutečně studenou pokožku. A bydlí u ní doma.

El hombre grand de gorila de cuatro!

Comics recenze

Počtvrté a ne naposled! Goon s Frankym a jejich další veselé příhody, jež na mnoha tvářích vyloudí úsměv. Čtvrtá z doposud čtrnácti vydaných knih nám ukáže velké souboje, bestiální roboty a masožravé bulvy z jiné dimenze, díky nimž se dostanete na supernudný čajový dýchánek. Jo a přijde také vánoční klasika v podání Erica Powella!

Druuna

Comics recenze

Holky těžký to maj, jak nám zpívá Franta Nedvěd. To platilo vždy a všude stejně. A ani civilizace, ve které má většina lidí víc chapadel než by bylo zdrávo, není vyjímkou. To dokládá Paolo E. Serpieli a jeho životní femme fatale, Druuna.

Candide 2 - Velký Inkvizitor

Comics recenze

Candide, čili Optimismus je satirické dílko, které se rozhodl do comicsové podoby zpracovat český kreslíř a autor Karel Jérie. Velký inkvizitor je druhá kniha plánované trilogie.

 

 

Dechberoucí Zázrak - bez jiskry a inovace

Comics recenze

Zčistajasna se objevil Dechberoucí Zázrak a obsadil české trafiky. První sešitově vydávaný český superhrdina tak může zaútočit na naše srdce a peněženky. Měsíčně vydávaný příběh plný magie a hrdinství. Píše Petr Macek, kreslí Petr Kopl.

Partneři