Pán prstenů: Putování po Středozemi

Hry recenze

Kdo by neznal Tolkienovu Středozem? Kdo by neznal hrdiny jako Aragorn, Bilbo či Legolas? A víte co? V nové příběhové hře vydané u nás společností ADC Blackfire se můžete vrhnout v kůži svého oblíbeného hrdiny do dobrodružství  v jednom z nejoblíbenějších fantasy světů. A kdo by nechtěl pobít pár skřetů, co?

Grandville: Force majeure

Comics novinky

V nejlepším se má přestat. Toto sladkobolné pořekadlo si vzal k srdci i Bryan Talbot. Pátou knihou ze světa Grandville se tedy i my musíme rozloučit s inspektorem LeBrockem. Můžu vás ale ujistit, že se jedná o odchod vskutku spektakulární.

 

Kočičí klub

Hry recenze

Je to malé. Je to růžové. Je to plné roztomilých huňatých koček. Užijete si s tím dost zábavy a rozhodně vás to nadchne. Co je to? No přece Kočičí klub od MindoKu.

Nájezdníci ze severu

Hry recenze

Vyhlaste poplach v osadě, neboť na obzoru se objevily plachty lodí. Jejich krvelačné posádky jistě touží jen po plenění, kořisti a slávě. Připlouvají vikinští Nájezdníci ze severu!

Orfeus v podsvětí

Comics recenze

Mezi řádky je sérií, která svému čtenáři nedá nic zadarmo. Osmá kniha s podtitulem "Orfeus v podsvětí" je toho jasným příkladem. Zároveň je ale třeba podotknout, že se jedná o sakra dobré čtení!

Partneři