Temné znamení: Prokletí faraona

Hry recenze

Loňský rok se na nás vyřítilo druhé velké rozšíření, a celkově třetí, ke hře Temné znamení nesoucí název Prokletí Faraona. Udrží si tato expanze legendární kvalitu Arkham her od FFG, nebo jde už o příslovečné dojení a neustálé omílání stejného vzorce?

Krysí královny 2

Comics recenze

Zpátky do Palisády. Zpátky k holkám v kůži s mečem a kouzlem v ruce. Zpátky ke Krysím královnám. A jo, opět se bude vraždit, nadávat, sexovat a zachraňovat ostatní. Bude to ale lepší než první díl?

Batman 3: Já jsem zhouba

Comics recenze

Bane. Jeden z nejhorších Batmanových protivníků se vrací do Gothamu a jeho cíl je jediný. Získat zpět co mu bylo ukradeno a pokořit Batmana, zlomit ho za to co provedl. A s netopýrem zničit i vše co je mu drahé. Zemřou snad všichni?

Alita a Dobytí Salemu

Comics recenze

Máme tu finále velké série! Někomu se bude líbit moc, někomu míň a spoustě lidí vůbec. S tím už se musí čtenáři vypořádat sami. Rozhodně ale není nouze o překvapení!

Conan je zpět aneb díly 0 a 1

Comics recenze

Barbar. Cimmeřan. Válečník, dobrodruh, zloděj a zabiják. Zkrátka legendární Conan. Sice ne Kolosální, ale i tak by vás rozhodně neměl minout v prvních dvou knihách z dílny Comics Centra.

Partneři