Batman v New Yorku

Comics recenze

Po úspěšném crossoveru "Batman/Želvy nindža" bylo jen otázkou času, kdy se objeví pokračování. Rok po ukončení první šestidílné minisérie tak na stránky komiksu opět pospolu zavítají netopýr a želváci. Důstojný návrat či nastavovaná kaše?

Baltimore a jeho Nemesis

Comics novinky

Hororová komiksová série Baltimore se v české verzi od Comics Centra dostává do své poloviny díky čtvrtému dílu  s názvem Kostnice. A náš oblíbený upírobijec se tentokrát konečně střetne se svou nemesis – upírem Haigem.

Detective Comics – Liga stínů

Comics recenze

Gotham = Batman – jednoduchá rovnice, která se ale začíná stále více vymykat a více prostoru dostává tým Temného rytíře. A tým se bude proti celé Lize stínů setsakra hodit.

Nyxia

Knihy recenze

Údajně neočekávanější sci-fi letošního roku, sklízející bombastické ovace a hodnocení všude možně i nemožně. Ale znáte to, jak už to tak bývá – nejedná se jen o klasický marketingový tah?

Sherlock Frankenstein

Comics novinky

Sám o sobě tvrdí, že není intelektuálním autorem. Přesto svou sérií Černá palice dokazuje Jeff Lemire přesný opak. Nyní máme možnost přečíst si první spin-off. Úhlavní nepřítel Zlatušky Zlatonošky přichází!

Partneři