Ocelová šlechta

Knihy recenze

Když se ve válce ztratí někdo pěkně bohatý, kdo by se rozhodně ztratit neměl, nemůže a nesmí, pošlete pro něj speciální záchranný tým, ne? Nebo snad radši vyberete svůj „tucet špinavců“?

Sága 9

Comics recenze

Když vám jde po krku prakticky celý vesmír, pak jsou chvíle, kdy vás zrovna nikdo nechce zastřelit a žijete v relativním klidu opravdová odměna. Ale nic netrvá věčně. A vystřízlivění bývá o to krutější – pro čtenáře i hrdiny.

Pomysli na Fléba

Knihy recenze

Napříč galaxií zuří válka. Fanatičtí Idiřané bojují proti uhlazenosti a všeobjímavosti Kultury. A stranou nezůstane nikdo. Fenomenální dílo Iaina M. Bankse konečně u nás!

Jodorowského Královská krev

Comics recenze

Velká dramata antických rozměrů mu nejsou cizí. To už nám Alejandro Jodorowsky dokázal skrze Metabarony, Borgii či Technokněží. Vydejme se nyní na kolbiště vrcholného středověku a sledujme odvěkou hru o moc a lásku. A dojde i na prolévání královské krve.

Arzach v Hermetické garáži

Comics recenze

Pokud držíte v ruce komiks, jehož autorem je Moebius, můžete si být jistí jednou věcí: Četbou docílíte nevšedního  zážitku. A je vcelku jedno, jestli sledujete mlčenlivého muže na mechanickém pterodaktylovi, nebo hrdinného majora Gruberta. Rozhodně se bude jednat o nezapomenutelnou jízdu.

Partneři