Jason Aaron a Punisher - prostě síla

Comics recenze

Jason Aaron. Frank Castle. Wilson Fisk. Punisher MAX. Omnibus. Kombinace slov, která nenechá nikoho v klidu. A Steve Dillon, jehož kresba leckomu nesedne, ale k Punisherovi patří. Ti všichni spojili síly, aby vytvořili dospělý a bezchybný příběh o samozvaném strážci zákona s lebkou na hrudi.

Naruto 25

Comics recenze

A je to tady !! Další svazek čtvrté nejprodávanější mangy dorazil díky vydavatelství Crew do Čech.  

(One Piece - 320 milionů, Golgo 13 - 280 milionů, Dragon Ball - 230 milionů, Naruto - 220 milionů)

Pragoffest 2016 - pozvánka

Comics ostatní

Již příští týden přichází festival pro všechny geeky, fantasáky, scifisty, hráče a vousaté obtloustlé fanoušky My Little Pony! Přichází Pragoffest, s ním i Pragocon, GameExpo, Advík Zima, LegendCon a možná se během celého festivalu utvoří i další cony. Kdoví?

Ú.P.V.O. 4: Smrt

Comics recenze

Žabí mor je choroba, která decimvala populaci ropušky beleárské. Zároveň je to název třetí knihy ze série Ú.P.V.O vydávané u nás Comics Centrem. Ať už jde o nemoc nebo o comics po žabím moru přichází vždy Smrt!

Ú.P.V.O. 5: Zapalme Černý plamen

Comics novinky

Vánoce jsou konečně za námi a šílené povánoční výprodeje taktéž. Našinec by si pomyslel, že je čas v klidu se posadit a pustit se do čtení všeho, co nám letos Ježíšek nadělil. Ovšem to by tu nesmělo být Comics centrum, které přichystalo další pecku v edici "Na přání".

Partneři