Skalpy 10: Konec cesty

Comics recenze

I sebelepší příběh někdy docílí svého konce. Komiksové Skalpy cílovou pásku proťali v českém vydání desátou knihou s podtitulem Konec cesty. Pojďme tedy naposledy do rezervace Prérijní růže.

Thanos: Lom bohů

Comics recenze

Neměnnou konstantou úspěchu v literatuře či filmu je motiv poraženého hrdiny. A je celkem jedno, jestli se jedná o klaďase či superzáporáka. Prostě je dostaňte na kolena a uvidíte, jak si hned získají vaše sympatie. Po porážce ale často následuje cesta zpět na vrchol. Tu nyní musíme absolvovat i my s Thanosem.

Narcos

Hry recenze

Patrón proti všem a všichni společně proti Patrónovi. Aneb užijte si atmosféru seriálu Narcos v nové deskové hře od Blackfire - dolary, kokain, vraždy a hon na padouchy už čekají.

Sledgehammer 44

Comics novinky

Je až s podivem, jak rozsáhlé universum vybudoval Mike Mignola z příběhu jednoho pekelného chlapce. "Mignolaversum" čítá přes sedmdesát knih a bez nadsázky se dá říci, že geniální autor se nebojí rozvinout životní osudy každé postavy, která se jen mihne na stránce. Pojďme se nyní podívat na bojiště II. světové války. V knize s názvem Sledgehammer 44.

Berlín 3: Město světla

Comics recenze

Dlouhých 18 let. Přesně tak dlouho čekali američtí čtenáři na zakončení příběhu Berlínu a jeho obyvatel od Jasona Lutese. A nyní jsme se konce konečně dočkali. A konec to je ve všech ohledech hořkosladký. Vítejte ve Městě světla.

Partneři