Evoluce - o původu druhů

Hry recenze

"Buď u zrodu obrovského vodního monstra nebo nejrychlejší šelmy na Zemi. V nové společenské hře Evoluce staneš proti jednomu až třem soupeřům a tvým cílem bude vyšlechtit takového predátora, který bude odolnější a silnější než zvířecí bojovníci tvých soupeřů, a proto bude jediný, který přežije ostré okolní podmínky."(www.evoluce-hra.eu/)

Crew 50

Comics recenze

Jubilejní, větší, nostalgický, oslavný. Časopis Crew2 je odolnější než zimnice a díky neúnavné píli redakčního týmu nám představuje novinky již dvanáct let. Proto je také padesáté číslo označeno jako "speciální". Přišel totiž čas trochu si zabilancovat.

Mimoni 2: Příšerná panika

Comics recenze

V recenzi na první album jsem hádal, že dětem se Mimoni v komiksu budou (snad) líbit. Právě slůvkem "snad" jsem se nemohl více minout účinkem, protože Mimoni s přehledem obsadili první místo v prodejnosti titulů od Crwe. Tudíž zde máme druhé album s podtitulem Příšerná panika. A i když vyšlo před měsícem, je spolehlivě nejprodávanějším Crwáckým komiksem posledního měsíce!

Colder – vítejte v dimenzi šílenství

Comics recenze

O ani ne třicetileté Reece by se dalo říct, že je stará panna. Oddaná své práci zdravotní sestry a vyhýbající se většině sociálních kontaktů. Její nejbližší osoba je pacient Declan, který nemluví, skoro nejí a pramálo reaguje. A má neskutečně studenou pokožku. A bydlí u ní doma.

El hombre grand de gorila de cuatro!

Comics recenze

Počtvrté a ne naposled! Goon s Frankym a jejich další veselé příhody, jež na mnoha tvářích vyloudí úsměv. Čtvrtá z doposud čtrnácti vydaných knih nám ukáže velké souboje, bestiální roboty a masožravé bulvy z jiné dimenze, díky nimž se dostanete na supernudný čajový dýchánek. Jo a přijde také vánoční klasika v podání Erica Powella!

Partneři