Scythe - Vzestup Fenrise

Comics recenze

Napětí v Evropě se opět pomalu, ale jistě stupňuje. Velká válka sice skončila, ale nikdo nedosáhl jasného vítězství a staré spory stále visí ve vzduchu jako kosa nad všemi národy. A do toho všeho se šíří zvěsti o podivných vojácích obcházejících venkov. Připravte se na Vzestup Fenrise.

Noctiluca

Hry recenze

V nové abstraktní logické hře od ADC Blackfire budete lovit tajemné svítilky. Že nevíte co to je? Tak si to pojďme říct, protože tady se skrývá víc, než si myslíte.

Pandořina hvězda: Bariéra

Knihy recenze

Rok 2329. Z lidstva se již dávno stalo vesmírné společenství obývající více než 400 planet. A to bez jediné kosmické lodi. Za jejich úspěchem stojí ovládnutí červích děr. Což s sebou může nést i pár problémů. Například když zmizí hvězda z oblohy.

Railroad Ink - Modrá a Červená

Hry recenze

Jedna hra v modré nebo červené krabičce. Azurově modrá a Ohnivě rudá. Dvě a úřece jedna. V obou budete házet kostkami a kreslit. Stejné a přece zcela jiné. Ale v čem se vlastně liší oba boxy?

Wonder woman 4: Boží hlídka

Comics recenze

Veronica Caleová, arcilotryně světa Wonder woman. Chytrá, bohatá, a narozdíl od Lexe Luthora ( jehož ženskou představitelkou je) i krásná. Ještě  jeden malý fakt zde hraje důležitou roli. Veronica je matka bojující o svou dceru.

Partneři