Úsměv

Comics recenze

Na světě jsou snad jen dva druhy povolání, které si vybírají osoby s lehkou deviací - revizoři a zubaři. Zvláště to druhé dokáže vyvolat mrazení v zátylku při pouhé představě zvuku zubní vrtačky. Své o tom ví i Raina Telgemeierová. Ale její letité zkušenosti nelze brát jinak než s úsměvem.

Assassin’s Creed - Zkouška ohněm

Comics recenze

Assassin’s Creed již není jen vaším každoročním příjmem videoherní zábavy, ale snaží se proniknout i do ostatních médií. Před stejnojmeným filmovým zpracování tak přichází i komiksová odnož. Těšíte se na bezuzdné zabíjení jak nepřátel tak i nevinných civilistů, zakončené oblíbeným skokem důvěry? Tak to jste na špatném místě tady se bude hrát na vážnější notu a pro váš příděl nevázané zábavy se budete muset vrátit ke hře. Zde vám totiž při těchto přáních již na obálce odpoví zvednutým pomyslným prostředníčkem.

Živí mrtví 18 - Co oko nevidí to srdce nebolí

Comics recenze

Jeden Negan vládne všem, jeden jim všem káže,

jeden všechny přivede, do temnoty sváže.

V zemi Živých mrtvých, kde se snoubí zombie se šerem.

Scooby-doo!

Comics recenze

Kdo by je neznal! Nesourodou partu se zálibou v řešení nadpřirozených mystérií. Pokud nemluvíme o velkém  psisku a jeho kamarádovi, kteří jsou stále hladoví a vyděšení. Řeč není o nikom jiném než o společnosti Záhady s r. o. a psovi jménem Scooby-doo!

Myší hlídka 2: Zima

Comics recenze

Stejně jako za našimi okny i v Myších teritoriiích léto definitivně skončilo. Podzim jak víme, byl bolestivý a těžký nejen pro myší hlídku, ale i pro celou Opevněnou Hůrku. A protože čas nejde zastavit, tak se podzim plíživě blíží ke svému konci.

Partneři