Ségry

Comics recenze

Mít sourozence je super! Tedy jen do chvíle než zjistíte, že pro své rodiče již nejste středobodem vesmíru, o hračky se musíte dělit a dostáváte nepoměrně méně sladkostí. I Raina se zprvu na malou sestřičku těšila. Ale zidealizované miminko se změnilo ve tvrdou soupeřku, mladší ségru Amaru.

Vánoční crossover: Jislová/Osoha vs. Gottwald/Hitl

Comics novinky

Oblíbená dvojice mladých českých kreslířů vykopává dveře seriózně pojímané řady komiksových adaptací Češi podle televizního seriálu Pavla Kosatíka. Důvod? Chce ukázat, že umí dělat velká historická alba plná mluvících hlav lépe a radostněji než zavedení matadoři české scény. Nějaká hlava ale prostě vždycky zbyde.

Klub Rváčů 2

Comics recenze

Když jsem kdysi dávno viděl a následně i četl Klub rváčů, bylo to moje první setkání s Chuckem Palahniukem. Po první knize už nebylo úniku a Chuck se zařadil mezi mé nejoblíbenější autory vedle jmen jako Cormac McCarthy nebo Lev Nikolajevič Tolstoj. Každá další kniha mě naplnila velkým očekáváním a nikdy nezklamala. Po x letech přišlo nečekané oznámení. Bude Klub Rváčů 2 a bude to comics!

Drsná zkouška pro Goona

Comics recenze

Goon mě snad nikdy nepřestane překvapovat. Každá kniha posazená trochu jinak než ta předchozí. Ať se jedná o výtvarnou stránku či měnící se styl humoru. Ani šestý díl není jiný. Eric Powell nám ukazuje Goona s vážnou tváří. V příběhu čistokrevného noirového vyznění.

Roky rýže a soli

Knihy recenze

"Umřel jsem jako nerost a vrátil se jako rostlina,

umřel jsem jako rostlina a vrátil se jako zvíře,

umřel jsem jako zvíře a vrátil se jako člověk.

Proč bych se měl bát? Kdy jsem smrtí něco ztratil?

Ještě jednou umřu jako člověk,

abych se s požehnanými anděly vznesl do výše."

Partneři