Usagi a marťani

Comics recenze

Miyamoto Musashi byl legendární samuraj, jenž celý život věnoval studiu Cesty meče. H. G. Wells byl britský romanopisec, který stvořil legendární knihu Válka světů. Stan Sakai je milý japonec, kterému to nedalo a všechny ty legendární ingredience smíchal dohromady. V uzavřené kapitole ze života Miyamota Usagiho.

Úsměv

Comics recenze

Na světě jsou snad jen dva druhy povolání, které si vybírají osoby s lehkou deviací - revizoři a zubaři. Zvláště to druhé dokáže vyvolat mrazení v zátylku při pouhé představě zvuku zubní vrtačky. Své o tom ví i Raina Telgemeierová. Ale její letité zkušenosti nelze brát jinak než s úsměvem.

Assassin’s Creed - Zkouška ohněm

Comics recenze

Assassin’s Creed již není jen vaším každoročním příjmem videoherní zábavy, ale snaží se proniknout i do ostatních médií. Před stejnojmeným filmovým zpracování tak přichází i komiksová odnož. Těšíte se na bezuzdné zabíjení jak nepřátel tak i nevinných civilistů, zakončené oblíbeným skokem důvěry? Tak to jste na špatném místě tady se bude hrát na vážnější notu a pro váš příděl nevázané zábavy se budete muset vrátit ke hře. Zde vám totiž při těchto přáních již na obálce odpoví zvednutým pomyslným prostředníčkem.

Živí mrtví 18 - Co oko nevidí to srdce nebolí

Comics recenze

Jeden Negan vládne všem, jeden jim všem káže,

jeden všechny přivede, do temnoty sváže.

V zemi Živých mrtvých, kde se snoubí zombie se šerem.

Scooby-doo!

Comics recenze

Kdo by je neznal! Nesourodou partu se zálibou v řešení nadpřirozených mystérií. Pokud nemluvíme o velkém  psisku a jeho kamarádovi, kteří jsou stále hladoví a vyděšení. Řeč není o nikom jiném než o společnosti Záhady s r. o. a psovi jménem Scooby-doo!

Partneři