Myší hlídka 2: Zima

Comics recenze

Stejně jako za našimi okny i v Myších teritoriiích léto definitivně skončilo. Podzim jak víme, byl bolestivý a těžký nejen pro myší hlídku, ale i pro celou Opevněnou Hůrku. A protože čas nejde zastavit, tak se podzim plíživě blíží ke svému konci.

Skalpy 5

Comics recenze

Skalpování u nás proslavili především rudoši a filmy, kterým sme jako malí kluci říkali indiánky. Ovšem je potřeba pamatovat, že například i skýthiové měli se skalpováním své zkušenosti. V jejich podání donesli svému náčelníkovi jako trofej hlavu nepřítele, obkroužili nožem linii vlasů, za které pak třásli tak dlouho dokud lebka neodletěla kdovíkam a jim nezůstal v ruce jen kýžený skalp, který pak údajně použili jako ubrousek. S tím se vrátíme zpátky do indiánské rezervace za Dashielem Zlým Koněm, který zůstal Úplně sám.

Univerzální stroj Comics centra

Comics novinky

Další díl z legendární série Hellboyova universa je tady. A my si ho můžeme již předobjednat!

Poslední temný rytíř

Comics recenze

Když se mluví v comicse o Batmanovi z nové 52, většinu lidí napadne hned jméno Scott Snyder. Jeho Joker, sovičky, Batmanovy začátky a spousty dalších rozhodně ne špatných příběhů. Čas od času je extatický řev fanoušků vynášejících Snydera do nebe tak hlasitý, že přes něj přeslechneme jméno Greg Hurwitz. A to je škoda.

Když nemůžeš, tak přidej!

Comics recenze

Byl prvním člověkem historie, který uběhl 10 000 metrů pod devětadvacet minut. Jeho mnohdy brutální tréninkové metody byly věhlasné. Díky viditelnému utrpení ve tváři během závodů si vysloužil přezdívku Emil Hrozný. Přijíždí Česká lokomotiva, Emil Zátopek!

Partneři