Volání netvora: Příběh života

Filmy novinky

Režisér Juan Antonio Bayona se do povědomí filmových fanoušků zapsal především hororem Sirotčinec, který poslal srdce do kalhot nejednoho příznivce žánru. V říjnu se do našich kin vrátí s fantasy dramatem Volání netvora: Příběh života. Podmanivý trailer (CSFD) nyní doplńujeme oficiálním českým plakátem. Film byl natočený podle stejnojomenné knihy Patricka Nesse. 

Živí mrtví 17 - Čtyři vraždy stačí drahoušku

Comics recenze

Říká se, že první dojem je vždy důležitý. Nezáleží však jen na tom co máte na sobě nebo v ruce. Ani tak moc nezáleží na tom jak zrovna vypadáte. Nejdůležitější ze všeho je to co při prvním představení vypustíte z úst. Co si pak máme myslet o člověku, který drží v ruce baseballovou pálku omotanou ostnatým drátem a uvítá vás rozpravou:  "Ale koťátka, už jste se někdo pochcal? Mám takovej pocit, že už je to zatraceně blízko.". Chtěli jste peklo, tak tady ho máte v čiré podobě a rozhodně máme Důvod se bát.

Plášť který nezahřeje

Comics recenze

Komiksy jsou naivní. Příběhy odstrkovaných, kteří se díky shodě náhod stanou nositeli nadlidských sil (spolu s vizáží obletovaných krasavců) a kteří se automaticky vydávají na nebezpečnou a mnohdy nezáviděníhodnou cestu bojovníků proti bezpráví. Což v reálném světě nikdy nemůže fungovat. Plášť Joe Hilla vám to vysvětlí stručně. A drsně.

Gantz 12 přidává na tempu

Comics recenze

Utíká to jako voda a už téměř tři roky u nás vychází manga Gantz. Zezačátku jsme si říkali: „Co se vlastně děje? Hlavní hrdina zemřel a objevil se v místnosti s černou koulí, která jeho a další nebožtíky vysílá na mise proti ufonům. Do toho všichni nafasovali podivné kombinézy a ještě podivnější pistole. A dostávají body!“ Pár věcí se objasnilo, ale Gantz (což je ta černá koule), zůstává i nadále záhadou.

Suicide squad český plakát!

Filmy novinky

Už 4. srpna se do kin přiřítí očekávaná comicsová jízda Suicide Squad - Sebevražedný Oddíl. Než rozpoutají peklo, můžete se pokochat oficiálním českým plakátem.