Útok titánů 9

Comics recenze

Devátá kniha slavné manga série Hadžime Isajamy vás zcela jistě trochu naštve. Velkolepé finále předchozího dílu je totiž odsunuto stranou a na scénu nastupují ostatní vojáci 104. výcvikového ročníku. Což ale rozhodně neznamená, že bysme byly ochuzeni o napětí a akci!

Noirová Matka měst

Knihy recenze

Praha je právem považována za Matku měst. Jedenáct století stará, bezpočtem generací osídlená, tvoří ten správný základ pro fantastiku, detektivku i tajemno. Je to město s potřebným sex-applealem. Prostě pravý noir. Praha noir.

Ségry

Comics recenze

Mít sourozence je super! Tedy jen do chvíle než zjistíte, že pro své rodiče již nejste středobodem vesmíru, o hračky se musíte dělit a dostáváte nepoměrně méně sladkostí. I Raina se zprvu na malou sestřičku těšila. Ale zidealizované miminko se změnilo ve tvrdou soupeřku, mladší ségru Amaru.

Vánoční crossover: Jislová/Osoha vs. Gottwald/Hitl

Comics novinky

Oblíbená dvojice mladých českých kreslířů vykopává dveře seriózně pojímané řady komiksových adaptací Češi podle televizního seriálu Pavla Kosatíka. Důvod? Chce ukázat, že umí dělat velká historická alba plná mluvících hlav lépe a radostněji než zavedení matadoři české scény. Nějaká hlava ale prostě vždycky zbyde.

Klub Rváčů 2

Comics recenze

Když jsem kdysi dávno viděl a následně i četl Klub rváčů, bylo to moje první setkání s Chuckem Palahniukem. Po první knize už nebylo úniku a Chuck se zařadil mezi mé nejoblíbenější autory vedle jmen jako Cormac McCarthy nebo Lev Nikolajevič Tolstoj. Každá další kniha mě naplnila velkým očekáváním a nikdy nezklamala. Po x letech přišlo nečekané oznámení. Bude Klub Rváčů 2 a bude to comics!

Partneři