Temná vež - Dlouhá cesta domů

Comics recenze

Dlouhá cesta domů vypráví o cestě, která je dlouhá a nepřekvapivě končí v domově. Co vám však název neřekne je to, že během ní prožijeme plno napínavých přestřelek, navštívíme Konečný svět do kterého nás zavede Maerlynův Grapefruit a představí se nám nový hrdina vzestoupivší z naprostého prosťáčka. Ač se to tedy opravdu nezdá tak budete stránky hltat plnými doušky a na konci cesty si budete přát, aby byla ještě delší a mohli si užít více tohoto skvostného příběhu a vizuálních orgií.

Goonův uroboros

Comics recenze

Konečně nastal čas a český čtenář dozrál pro návrat do minulosti. Ke Goonovým kořenům. Po Čínské čtvrti se můžeme s klidem podívat, jak to všechno začalo. Nultá kniha s podtitulem Drsný kšefty je tak víc než co jiného uzavřením jednoho cyklu. Osobní Goonův uroboros.

Shenzhen I/O

Hry recenze

Rok 2026.

Komunisticko-kapitalistický systém Číny exponenciálně roste a vy nastupujete ve firmě Longteng Electronics.

 

Pozice: Programátor. 

Co přinese květen 2017?

Comics novinky

Rok nám letí jako voda a už to máme zase květen. Kromě toho že některé čeká maturita, těm starším se blíží zkoušky (jo no, už sháním výcucy), nás také čeká nemalá dávka komiksů, ale i beletrie od předních českých vydavatelů. Takže se pojďme společně podívat, co nás čeká tentokrát  - Strážci galaxie na vás vezmou Černou sekeru a Ú.P.V. O. se popere v totální válce s Neganem… nebo snad ne?

Mon amour en Grandville

Comics recenze

Dlouhých osm let jsme museli čekat, než Comics centrum vydalo druhý díl oceňovaného komiksu Grandville od věhlasného Bryana Talbota. S půvabným podtitulem Mon amour. Inspektor Archie LeBrock je zpět, aby se vypořádal s uprchnuvším psychopatickým zabijákem. A hon může začít.