Dědictví

Hry recenze

Umřel vám strýček. Je na čase vzít jeho peníze do svých rukou. A pěkně je rozfrcat.

"Huráá”, volají nadšené davy. “Jaká to převratná myšlenka", “Já to utratim nejdřív, to mi věřte, zvládnu to určo hned v prvnim kole”. "Sem Bohůš a všechny si Vás koupim."

Pokud jste pár deskovek hráli, jistě tušíte, že utratit peníze nebude zas tak jednoduché. Bude to těžší, než si je vydělat. 

A. Maleev: Zatraceně dobře kreslím Hellboye!

Comics ostatní

U nás známe kreslíře Alexe Maleeva hlavně díky omnibusu Daredevil, který u nás vydal BBart a nedávno vyšlé Vráně od Comics Centra. Právě Vrána: Mrtvá doba je velice specifická nejen stylem kresby, ale také grafickou úpravou českého vydání. Alex Maleev dorazil do Prahy ve čtvrtek 30. 10. a bude hlavní hvězdou dnešního dne na KomiksFESTu! K rozhovoru jsme se sešli v pátek.

Než comics vyjde...

Comics zajímavosti

Jak se vlastně připravuje komiks na vydání v češtině? Jakých grafických úprav je třeba, než se komiks objeví v poličkách knihkupců a v nabídce e-shopů? Jak velká je to piplačka? Na to jsme se šli podívat do nakladatelství Comics Centrum, kde se v době naší návštěvy připravoval komiks Vrána: Mrtvá doba.

World of Wacraft: Adventure game

Hry recenze

Univerzum Azerothu ani netřeba blíže představovat. A bylo jen otázkou času, kdy nejúspěšnější online hra současnosti zaútočí i na peněženky deskofilů. A stalo se! Navíc hned v několika verzích, aby se nám to hezky pletlo a mohli jsme víc utrácet. Dnes vám představím jednu z nich.

Comicsový Mikroskop - Deadpool: Art of War

Comics novinky

Zatímco my všichni víme o comicsových příbězích a hrdinech na stránkách sešitů, tak existuje jenom jeden je dost šílený na to, aby si uvědomil, že ON je v comicsu, a že my ho čteme. A právě tento hrdina je ten poslední, o kterém bych čekal, že bude spojen s dílem Umění války. Nicméně nový Deadpool je tu.

 

 

Partneři