Místa bolesti v sedmém Goonovi

Comics recenze

Místo bolesti a žalu je v pořadí sedmou knihou, kterou se českému čtenáři představuje pulpový Goon a tlučhuba Franky.  Kromě toho, že sedmička je (prý) šťastné číslo, je tento Goon výjimečný ještě něčím dalším. Je to první kniha, která rozvíjí příběhy z Lonely street, původně  uzavřené po objasnění událostí v Čínské čtvrti. Pro velký zájem fanouškovské základny se ale Eric Powell vrací a dává nám to, po čem jsme tolik bažili. Místo bolesti a žalu.

Živí mrtví 20 - Nepřítel před branami

Comics recenze

Světem živých mrtvých se vždy pokradmu linul strach ze smrti způsobené kousnutím. Obezřetnost byla na pořadu dne a nebylo radno nechat si nekrytá záda. To vše jako by se stalo minulostí a strach si začal hledat alternativní cestičku, jak se kradmo dostat pod vaši kůži. A právě v těchto dnech, kdy strach přestal být tím plíživým nepřítelem, ale začal nestydatě klepat na vaši vstupní bránu, začala Totální válka.

Temná vež - Dlouhá cesta domů

Comics recenze

Dlouhá cesta domů vypráví o cestě, která je dlouhá a nepřekvapivě končí v domově. Co vám však název neřekne je to, že během ní prožijeme plno napínavých přestřelek, navštívíme Konečný svět do kterého nás zavede Maerlynův Grapefruit a představí se nám nový hrdina vzestoupivší z naprostého prosťáčka. Ač se to tedy opravdu nezdá tak budete stránky hltat plnými doušky a na konci cesty si budete přát, aby byla ještě delší a mohli si užít více tohoto skvostného příběhu a vizuálních orgií.

Goonův uroboros

Comics recenze

Konečně nastal čas a český čtenář dozrál pro návrat do minulosti. Ke Goonovým kořenům. Po Čínské čtvrti se můžeme s klidem podívat, jak to všechno začalo. Nultá kniha s podtitulem Drsný kšefty je tak víc než co jiného uzavřením jednoho cyklu. Osobní Goonův uroboros.

Shenzhen I/O

Hry recenze

Rok 2026.

Komunisticko-kapitalistický systém Číny exponenciálně roste a vy nastupujete ve firmě Longteng Electronics.

 

Pozice: Programátor. 

Partneři