Hellboy and the B.P.R.D. se představuje

Comics recenze

Zní to jako klišé, ale sérii Hellboy a jejího otce Mikea Mignolu opravdu není třeba představovat. 3. prosince vyšel první sešit pětidílné minisérie Hellboy and the B.P.R.D. a někteří nedočkavci jej ihned schroupali. A jaké to je? Skvělé!

Batman - Smrt Rodiny

Comics recenze

Přesně rok zažíval Gotham relativní klid. Tedy mafiáni samozřejmě řádili, superpadouši superřádili, ale Batman a policejní složky to krotili a zvládali. Tomu je ale nyní konec. Joker se totiž vrátil do města a jediné co mu leží na srdci je Smrt rodiny.

 

 

 

Otčina

Comics recenze

 Otčina je rodná vlast našich otců. Otčina je název teroristické buňky, která operovala na území USA a Kanady v sedmdesátých letech minulého století. Otčina je cesta spisovatelky Niny Bunjevac za poznáním a pochopením jejího otce. Pojďme se na tu cestu vypravit spolu s ní.

 

Ozvěny Sama Fischera

Comics recenze

V roce 2003 vyšla první hra série Splinter Cell. Loni vyšlo již šestý díl s podnázvem Blacklist. Pokud jste si hru pořídili ve sběratelské edici, dostali jste také comics "Echoes", který nedávno vyšel i ve volném prodeji pro obyčejné smrtelníky. Stojí tento marketingový produkt za přečtení?

Poslední Poslední z mužů

Comics recenze

Každá cesta jednou skončí. Každý příběh dojde až ke svému závěru. A po deseti knihách a takřka pěti letech putování a strádání v postapokalyptickém světě bez mužů končí i ta Yorickova. 
 

Partneři