Narcos

Hry recenze

Patrón proti všem a všichni společně proti Patrónovi. Aneb užijte si atmosféru seriálu Narcos v nové deskové hře od Blackfire - dolary, kokain, vraždy a hon na padouchy už čekají.

Sledgehammer 44

Comics novinky

Je až s podivem, jak rozsáhlé universum vybudoval Mike Mignola z příběhu jednoho pekelného chlapce. "Mignolaversum" čítá přes sedmdesát knih a bez nadsázky se dá říci, že geniální autor se nebojí rozvinout životní osudy každé postavy, která se jen mihne na stránce. Pojďme se nyní podívat na bojiště II. světové války. V knize s názvem Sledgehammer 44.

Berlín 3: Město světla

Comics recenze

Dlouhých 18 let. Přesně tak dlouho čekali američtí čtenáři na zakončení příběhu Berlínu a jeho obyvatel od Jasona Lutese. A nyní jsme se konce konečně dočkali. A konec to je ve všech ohledech hořkosladký. Vítejte ve Městě světla.

Machi Koro

Hry recenze

Vybudovat město během 30 minut? To snad zvládnou jen v Japonsku. A vy na vašem herním stole díky menší hře Machi Koro od MindoKu.

Berlín 2: Město kouře

Comics recenze

Život v Berlíně se pomalu vzpamatovává z prvomájových oslav komunistické strany, hlavní hrdinové řeší své osobní tragédie a historie pomalu spěje ke svému tragickému vyústění v nástupu nacistické strany k moci. Z Města kamene se stává Město kouře.

Partneři