Aura: Dar

Knihy recenze

Young adult fantasy je asi nejrozšířenějším subžánrem fantastické literatury. A je vcelku jedno, jestli chcete být upírem, hraničářem, nebo mladým čarodějem. Důležité u této literatury je sepjetí s hlavním hrdinou. Clara Benedikt mi naservírovala šestnáctiletou Hanku. V nové trilogii Aura. 

Berlín 1: Město kamene

Comics recenze

Sociální drama obyčejných obyvatel na pozadí turbulentního období konce dvacátých let ve Výmarské republice. Přesně to je komiksová řada Berlín a její první díl Město kamene. A z některých paralel k současnosti vás bude mrazit.

Červen 2019

Comics recenze

Po vynucené měsíční pauze jsme zpět s (nejen) komiksovými novinkami. Pojďte si přečíst, co si pro vás naši vydavatelé připravili na začátek léta.

Storm: Kroniky Pandarve

Comics recenze

Přímočará dobrodružství svalnatých mužů a divokých krásek v sobě mají svébytné kouzlo, které nás, dychtivé fanoušky, nikdy neomrzí.  Díky Crwi si tyto příběhy můžeme opět připomenout. Storm is coming!

Hrobař

Comics recenze

Ostrý vítr, ženoucí se prérií, vysouší kapky potu stékající po šíji zamlklého muže, jehož pomněnkové oči prozrazují odhodlání a neústupnost. Tohle není scéna z filmu Sergia Leoneho. Tohle je komiksový Hrobař.

Partneři