Alfa a omega Časohrátek

Comics novinky

Je  to tady! Konečně a pořádný nášup! Po nervydrásajícím konci čvrté knihy ze série "Zámek a klíč" nám Comics centrum nabízí předobjednávku pokračování. A nejenom pátého, ale zároveň  šestého - finálního - dílu. "Časohrátky" a "Alfa a omega" jsou konečně k mání v edici "Na přání".

Assassin´s Rise up!

Hry ostatní

Fandovských filmů je požehnaně. Zvláště dnes, když každý má mobil s možností nahrávání videí a nějaký ten prográmek na úpravy se taky vždycky najde. Vzácností nicméně zůstávají fandovské filmy, natočené na profesionální úrovni. V rámci Pragoffestu mohli návštěvnící jeden takový vidět. Asasíni, Rise up!

Pátý Goon na přání!

Comics novinky

Únor je tu a s ní nová předobjednávka u vydavateství Comics centrum. V edici "Na přání" je nyní k mání pátý díl série Goon. Lonely street neohrožují pouze zombie a Páter Monster, ale přidají se i cikáni a krvežíznivé zrůdy. Prostě normální Goonovo protivníci.

Pragoffest v tradičním duchu

Comics ostatní

Pragoffest je zimní pražská odnož chotěbořského festivalu fantazie a v posledních letech se nesl ve znamení dětí a kostýmů My little pony. Jen pro upřesnění, děti byly oblečené normálně a cosplaye MLP patřily vousatým obézním mužům. Letos bylo méně jak dětí, tak i převlečených vousáčů. Jinak vše při starém.

Joker slaví!

Comics recenze

Joker. Nejznámější záporák ve světě komiksu. Zdá se až neuvěřitelné, že s Batmanem se poprvé dostal do křížku již 25. dubna roku 1940. Vloni oslavil šílenec ve fialovém smokingu pětasedmdesát let svého působení v Gothamu a v DC se rozhodli, že by nebylo od věci vydat soubor zlomových komiksů z Jokerova světa. A díky BB artu ho již máme i my!