Co nového MindOKu?

Hry novinky

Rok 2018 je v plném proudu a česká literární, komiksová, ale i herní nakladatelství postupně představují (případě již vydávají) své novinky. Rozhodně je se na co těšit, což nám dneska představí známe vydavatelství MindOK.

Strážci galaxie feat. All new X-Men

Comics recenze

Konečně kniha zaměřená jen na Strážce Galaxie! Bez Tonyho Starka, bez nebeského anděla Angely! Počkat, počkat. Angela tu stále je a navíc přichází i celý tým X-Menů! A aby to bylo málo složité tak nejsou jen X-Meni z přítomnosti, ale i ti z minulosti! Už to hold vypadá, že i přes kasovní úspěchy v kinech není tento tým přípraven na sólovou akci bez jakékoliv externí pomoci.

Azul

Hry recenze

Asi každý hráč deskovek už slyšel o nové hře Azul. U nás vyšla nedávno díky vydavatelství MindOK. Zaslouží si však tolik chvály a ovací?

Květen 2018

Comics novinky

Událostí měsíce je v českých luzích a hájích nepochybně netrpělivě očekávané Znovuzrození hrdinů DC, ale i ostatní, kdo zrovna nečtou pláštěnkám, si jistě přijdou na své - květen je totiž pořádně nabytý novinkami.

 

 

Pán prstenů: karetní hra

Comics recenze

Svět Středozemě vytvořený J.R.R. Tolkienem a popsaný v jeho knihách je magický, nádherný a živoucí. Plný lidských hrdinů, vznešených elfů, nezdolných trpaslíků, čarodějů, ale také temnoty, skřetů a nekončícího boje mezi dobrem a zlem. Asi všichni znají trilogii Pán prstenů a knihu Hobit (a to nemluvím o jejich filmových zpracováních). Zcela logicky je tento svět nepřebernou studnicí inspirace pro stolní hry. A jednou z nejlepších (ne-li absolutně nejlepší) je i česky vydávaná Pán prstenů: karetní hra, kterou si dnes přestavíme.

Partneři