Srpen 2018

Comics novinky

Venku máme peklo na zemi, že by se ani Hellboy nemusel stydět a rok se nám přehoupl do druhé poloviny, tak co nás čeká v komiksovém a knižním světě?

Staronová Harley

Comics recenze

DC Rebirth se nevyhnul ani Harley. Umřít s úsměvem je tak novým začátkem naší extravagantní a běloskvoucí hrdinky. A pokud jste jí měli rádi během New 52, tady se vám bude líbit také. Znovuzrození totiž nepřináší nic nového.

Živí mrtví 25 - Vybití zlosti

Comics recenze

Nekonečná sága o světe pár přeživších lidi, kteří se nesnáší jako Walome a Festival Fantazie se vrací na stránky komiksů. V posledním díle Alfa postavila plot, ze kterého jde větší strach než z Trumpovi zdi proti mexickým uprchlíkům, a tak se nedá očekávat nic jiného než drsná odplata.

Válka velké trojky

Comics recenze

I když to tak možná může znít, Válka velké trojky vážně není název nějakého filmu pro dospělé, ale jedné z komiksových knih DC řady v rámci New 52. Takže i když našinci žijí Znovuzrozením, pojďme se vydat trochu zpět.

Amaltea - švédský manga klenot

Comics recenze

Princezna se vinou rodičů, zlého černokoněžníka nebo jen nepřízní osudu dostane do věže, spárů draka a podobně. Je potřeba aby se našel sličný princ (ideálně nejmladší ze tří sourozenců) nebo dokonce jen náhodný vesničan aby jí zachránil. Takhle to chodí ve většině evropských pohádek a koneckonců i ve spoustě jiných fantasy (nelžeme si do kapsy, že naše pohádky jsou něco jiného než fantasy). Co kdyby se ale všechno co známe tak trochu pomíchalo?

Partneři