O krok před peklem

Knihy recenze

13 je prý nešťastné číslo. A přesně pořadové číslo 13. nese nových 13.(!!) povídek v antalogii O krok před peklem. Je to i pro tuhle originální českou sérii nešťastné?

Batman/TMNT Adventures

Comics recenze

Když jsem nedávno dočetl první dobrodružství Batmana a želváků, které nám přichystalo nakladatelství Crew, byl jsem rád po ohlášení vydání druhého crossoveru. O to víc mě hřálo u srdíčka, že tohle je ten Batman, na kterém jsem vyrůstal - klasika Batman: The animated series utvářela můj pohled na netopýřího muže. Jen hádejte co se stane, když k tomu přidáte nějaké želví teenagery.

Co nového MindOKu?

Hry novinky

Rok 2018 je v plném proudu a česká literární, komiksová, ale i herní nakladatelství postupně představují (případě již vydávají) své novinky. Rozhodně je se na co těšit, což nám dneska představí známe vydavatelství MindOK.

Strážci galaxie feat. All new X-Men

Comics recenze

Konečně kniha zaměřená jen na Strážce Galaxie! Bez Tonyho Starka, bez nebeského anděla Angely! Počkat, počkat. Angela tu stále je a navíc přichází i celý tým X-Menů! A aby to bylo málo složité tak nejsou jen X-Meni z přítomnosti, ale i ti z minulosti! Už to hold vypadá, že i přes kasovní úspěchy v kinech není tento tým přípraven na sólovou akci bez jakékoliv externí pomoci.

Azul

Hry recenze

Asi každý hráč deskovek už slyšel o nové hře Azul. U nás vyšla nedávno díky vydavatelství MindOK. Zaslouží si však tolik chvály a ovací?

Partneři