Dlouhý John Silver

Comics recenze

Ahoj mořský vlci! Že jsou piráti mrtvý? Kterej Smeták vám tohle nakukal?! Jářku, jak se mi dostane do rukou, zatancuje si s konopnou kravatou! A esli se vytasíte s tim načančanym Jackem Sparowem vhodným leda tak pro suchozemský krysy, budete líbat zbojmistrovu dceru! Dřív než si bouchnete do paluby, pojďte si poslechnout velký dobrodružstvý proradnýho Johna Silvera!

Pochmurný kraj 1: Hejna běsů

Comics recenze

Jsou horory, které hrají jen na prvoplánové lekačky a litry krve, potažmo sem tam nějaký ten šílený vrah. A pak jsou horory, které mají svůj strach postavený na atmosféře, která vám zaleze pod kůži takovým způsobem, že do lesa už nikdy nebudete chodit jako dřív. Vítejte v Pochmurném kraji.

Sebevražedný oddíl 2

Comics recenze

DC rebirth už zaútočil na českého čtenáře a upozaďuje stále vycházející New 52 řadu. Jedním z posledních přírůstků je druhý book Sebevražedného oddílu s názvem Vzestup Baziliška. Pojďme se na něj podívat dříve, než k nám dorazí Suicide squad rebirth.

James Bond - Fantom

Comics recenze

Další díl Jamese Bonda. Akce, ženy a rychlá auta, ale i politické tahanice, smrt a zrady. Dokáží Warren Ellis a Jason Masters udržet vysokou laťku nasazenou v první knize? Nebo se Fantom zaprodá a zradí Flemingovu tradici jako film Casino Royale? 

Noël à Grandville

Comics recenze

Vánoce - Noël - jsou svátky klidu, míru a pohody. Ačkoli v dnešní době (a navíc v naší Vlasti) ve Vánočních svátcích spatřujeme hlavně cukroví, stromeček a dárky, nezapomínejme na hlavní význam ve křesťanském světě. Narození Syna Božího, našeho Spasitele. Vítejte ve čtvrté knize Grandville.

Partneři