Lovec čarodějnic 1: Ve službách andělů

Comics recenze

Comics Centrum začátkem října potěšilo všechny své fanoušky a zároveň příznivce slavného Hellboyova otce Mika Mignoli, protože se dočkali hned dvou nových přírůstků právě ze světa rudého pekelníka – Humra Johnsona a Lovce čarodějnic. A právě o druhém z nich si dnes povíme.

Malá velká dobrodružství

Hry recenze

Série Malá velká nám ukazuje, kolik se toho dá doslova narvat do krabičky malých rozměrů. V té u nás poslední se díky vydavatelství REXhry vydáte na pekelně dobrodružnou výpravu. Nevěříte?

Sága 8

Comics recenze

I vesmírní hrdinové si mohou udělat výlet na divoký západ a zlepšit si tak náladu po minulém díle. Jo a taky se zbavit jednoho z tragických plodů své lásky.

Krysí královny 1: Šmrncem a magií

Comics recenze

Každý se někdy dostane do stavu, kdy chce jednoduchou prvoplánovou četbu plnou břitkých vtipů, samoúčelné sprostoty a ukecaných individuí, zkrátka prostý mainstream bez zbytečného přemýšlení. A přesně to jsou Krysí královny.

Mezi řádky: Rána

Comics recenze

Mezi řádky si stále zaslouží zahrnovat superlativy. A to i přes dalekosáhlou výpravnost a ne zrovna jednoduchý Careyovský koncept prolínání světa literatury a reality. Přesto budete stále číst každý sešit jedním dechem. To platí i v případě sedmé knihy s podtitulem Rána.

Partneři