Zkurvení Muži hněvu

Comics recenze

Hněv je definován jako silná afektivní reakce na překážku, která se staví do cesty při dosahování nějakého cíle nebo brání rozvíjení jednání. Jde o emoci, jejímž původním smyslem bylo připravit jedince na útok. A takovým jedním útokem začíná I celá historie Mužů hněvu.

Crew 52

Comics recenze

Časopis Crew vychází již od roku 1997 a za tu dobu podstoupil řadu změn. A další z nich nás čeká s tímto číslem. Uzavřeme rozjeté série, přidáme jednoho Lobáka... a to je všechno. Pokračování časopisu je ve hvězdách.

Komiksář

Comics ostatní

Jistě jste již o něm slyšeli. Někteří z vás ho dokonce i viděli (nebo to alespoň tvrdí). Řeč není o Ježíškovi, ale o posledním projektu, který u nás rozjíždí nakladatelství Crew. A tím projektem není nic jiného než videomagazín s krásným českým názvem Komiksář.

Sandman: Tryzna

Comics recenze

Král je mrtev, ať žije král! Desátá kniha hlavní série o Sandmanovi je zároveň knihou poslední. A Jedná se o více než důstojné rozloučení s Morfeem z rodu Věčných. Stejně jako všichni snící, i vy jste zváni na jeho Tryznu.

Stačí jen zabíjet

Comics recenze

“V Japonsku prý dávají k jídlu zelený čaj zdarma, je to pravda?!” Otázka, pod kterou se může skrývat více než si dokážete sami připustit. Zvláště ve světě déjà vu, kde odpověď na ní může znamenat jeden z nejdojemnější a nejzásadnějších okamžiků. Přesně tak jak vám ho jsou schopni podat Rjósuke Takeuči a Takeši Obata v rukou celých od Crwe.