Alita a Dobytí Salemu

Comics recenze

Máme tu finále velké série! Někomu se bude líbit moc, někomu míň a spoustě lidí vůbec. S tím už se musí čtenáři vypořádat sami. Rozhodně ale není nouze o překvapení!

Conan je zpět aneb díly 0 a 1

Comics recenze

Barbar. Cimmeřan. Válečník, dobrodruh, zloděj a zabiják. Zkrátka legendární Conan. Sice ne Kolosální, ale i tak by vás rozhodně neměl minout v prvních dvou knihách z dílny Comics Centra.

Babylon Berlín

Comics recenze

Výmarská republika – Německo před hrůzou nacismu. To je doba, jejíž potenciál zatím nebyl ani zdaleka vyčerpán. Sex, drogy, napětí a vraždy – přesně tam je zasazená komiksová detektivní novinka Babylon Berlín.

Barbarská knižnice dostane další přírůstek

Comics novinky

Na konec června má pražské nakladatelství Comics Centrum naplánováno vydání druhého Kolosálního Conana, o jehož vydání opět rozhodují (a již rozhodli) sami čtenáři. Jedná se o poslední komiksový počin zesnulého kultovního překladatele Jana Kantůrka.

Thanos se vrací

Comics recenze

Nejdémoničtější. Nejnebezpečnější. Nejširší. Superlativů, kterými lze popsat Thanose, je bezpočet. Faktem ale zůstává, že kromě jeho šíleného záměru zničit polovinu všech bytostí ve vesmíru o něm nevíme mnoho. Je na čase poznat tohoto člena rasy Věčných trochu blíže.

Partneři