Green Arrow: Ostrov starých ran

Comics recenze

Sám na pustém ostrově, vydán napospas divoké přírodě, spoléhající pouze na své schopnosti. Tak se zrodil Oliver Queen. A tak začíná i druhá kniha rebirthového Green Arrowa!

Skrýš

Comics recenze

Temná, deštivá noc. Jako stvořená pro vraždu. My se na jednu takovou vražednou noc podíváme. A že to zavání kýčem? To nevadí! O tom nás přesvědčí děsivá Skrýš.

TWILIGHT IMPERIUM 4. edice CZ

Hry zajímavosti

Pokud někdy existovala nějaká deskoherní modla, svatý grál všech her, jistě to je Twilight Impérium, vymazlené a opečovávané dítko vydavatelství FFG. Dlouho bylo nemyslitelné, aby podobná hra vůbec měla jakoukoliv možnost vyjít na našem malém českém rybníčku. Ale víte co? Zázrak! Za míň jak měsíc tu bude!

Párty s mladými titány

Comics recenze

SPRAVEDLNOST NIKDY NEBYLA TAKOVÁ PRČA! Základní popis komiksu, který naleznete na obalu. A ona je to vlastně pravda. V Mladých titánech totiž spravedlnost nenajdete. Tady jde hlavně o prču!

Lovec čarodějnic 1: Ve službách andělů

Comics recenze

Comics Centrum začátkem října potěšilo všechny své fanoušky a zároveň příznivce slavného Hellboyova otce Mika Mignoli, protože se dočkali hned dvou nových přírůstků právě ze světa rudého pekelníka – Humra Johnsona a Lovce čarodějnic. A právě o druhém z nich si dnes povíme.

Partneři