Steve Rogers: Marie Hillová před soudem

Comics recenze

Ten nejskvělejší ze všech agentů Hydry je zpět! Captain America snove své vlastní plány jak sesadit Red Skulla, což je větší oříšek, než se na první pohled zdá. Red Skull plánuje rozšířit armádu Hydry, což je jednodušší, než se na první pohled zdá. A Marie Hillová je před soudem! Což je nudnější, než se na první pohled zdá. 

Letter Jam

Hry recenze

Původních českých her není nikdy dost. Zvlášť když jsou zajímavé. A proto přivítejte novinku skrývající se pod anglickým názvem Letter Jam.

Jidáš zbavený pout

Knihy recenze

Sága Společenství od Petera F. Hamiltona se nám překlenula do druhé půle a krom nového názvu s sebou přináší všechny známé postavy a trochu staré dobré špionážní paranoie. Aneb pokud ti nestačí zlý mimozemšťan, nechej lidi aby se rubali navzájem!

Kvedlalové z Kvedlinburku

Hry recenze

Vážení mastičkáři, felčaři, alchymisté a pokoutní čarodějové – vy všichni vítejte na slavném Kvedlinburském jarmarku, který se koná každých 9 let. Právě máte jedinečnou možnost namíchat jedinečný lektvar a získat bohatství a slávu!

Zámek a klíč aneb Je libo k novému seriálu i nové

Comics novinky

Na úvod letošního roku si pražské nakladatelství Comics Centrum přichystalo pro své čtenáře v pořadí již třetí vydání prvních dvou dílů veleúspěšné a několika cenami ověnčené série Zámek a klíč, konkrétně: Vítejte v Lovecraftu a Hlavohrátky. Fanoušci mohou zároveň sledovat i premiéru stejnojmenného seriálu na Netflixu.

Partneři