Karetky od Albi

Hry recenze

Ve výroční edici 6 bere! budete opět počítat krávy. Bobří klan a Bobří banda vás vezmou do království vodních hlodavců v honbě za body. A ve Fazolích budete, jak jinak, než pěstovat fazole. Aneb 4 menší karetní hry pod hlavičkou Albi na jednom místě.

Rváč

Comics novinky

Nehostinný kanadský sever. Není lepšího místa, kde by člověk mohl zpytovat své nitro a hledat cesku k vyššímu já. Nebo se každý den upíjet k smrti. O tom, že tyto dva úhly pohledu do lidské duše k sobě mají překvapivě blízko nás přesvědčí osoba nejpovolanější. Jeff Lemire.

Kombo Afrika

Hry recenze

To se takhle sejde Gorila, Žirafa, Krokouš, Surikata, na větvi přistane Sup, připlazí se Had, Chameleon mění barvy, jak se mu zachce a do toho hraje DJ Papoušek. Mohl by to být začátek dobrého vtipu, ale ve skutečnosti jsou to hlavní účastníci novinky od LorisGames s názvem Kombo Afrika.

Wonder woman 5: Srdce amazonky

Comics recenze

Znovuzrozenou Wonder woman čeká znovuzrození! Přesněji řečeno obroda tvůrčího týmu. Greg Rucka předal Dianu z Themysciry a její laso pravdy do rukou autorky prověřené psaním komiksů se superhrdinkami. Jak Shea Fontanová s Wonder woman naložila? Posuďte sami!

Počítání mrtvých

Comics recenze

Jen v málokterém jiném komiksu byste měli počítání mrtvých věnovat větší pozornost, než zrovna v Počítání mrtvých. Přes sto stran jich totiž nabízí takřka nepočítaně!

Partneři