Naruto 25

Comics recenze

A je to tady !! Další svazek čtvrté nejprodávanější mangy dorazil díky vydavatelství Crew do Čech.  

(One Piece - 320 milionů, Golgo 13 - 280 milionů, Dragon Ball - 230 milionů, Naruto - 220 milionů)

Pragoffest 2016 - pozvánka

Comics ostatní

Již příští týden přichází festival pro všechny geeky, fantasáky, scifisty, hráče a vousaté obtloustlé fanoušky My Little Pony! Přichází Pragoffest, s ním i Pragocon, GameExpo, Advík Zima, LegendCon a možná se během celého festivalu utvoří i další cony. Kdoví?

Ú.P.V.O. 4: Smrt

Comics recenze

Žabí mor je choroba, která decimvala populaci ropušky beleárské. Zároveň je to název třetí knihy ze série Ú.P.V.O vydávané u nás Comics Centrem. Ať už jde o nemoc nebo o comics po žabím moru přichází vždy Smrt!

Ú.P.V.O. 5: Zapalme Černý plamen

Comics novinky

Vánoce jsou konečně za námi a šílené povánoční výprodeje taktéž. Našinec by si pomyslel, že je čas v klidu se posadit a pustit se do čtení všeho, co nám letos Ježíšek nadělil. Ovšem to by tu nesmělo být Comics centrum, které přichystalo další pecku v edici "Na přání".

Evoluce - o původu druhů

Hry recenze

"Buď u zrodu obrovského vodního monstra nebo nejrychlejší šelmy na Zemi. V nové společenské hře Evoluce staneš proti jednomu až třem soupeřům a tvým cílem bude vyšlechtit takového predátora, který bude odolnější a silnější než zvířecí bojovníci tvých soupeřů, a proto bude jediný, který přežije ostré okolní podmínky."(www.evoluce-hra.eu/)

Partneři