Střez se svaté kočičky Mirku Dušíne!

Comics recenze

Nakladatelství Paseka nám přineslo další komiksové osvěžení. Po fenomenální Hildě uvádí na náš trh podobně laděné a inovativní dílo. Záleskautky jsou rozhodně právem považovány za Rychlé šípy moderní doby. Jen s tím rozdílem, že vše zvládají s ženskou grácií. Dokud nedojde na mlácení!

Hra o trůny pro všechny

Hry zajímavosti

Chcete si zahrát o trůny v teple a bezpečí svého obýváku? Přinášíme vám krátký přehled deskových a karetních her, které u nás na motivy známé knižní série a seriálu vydává Blackfire – připraveni?

Novinky v září 2017

Comics novinky

Tak co, dohnali jste v prázdninovém volnu všechny resty? Odpočinuli jste si na dovolených a přečetli všechny komiksy, které se vám za rok nastřádaly? Ať už ano či ne, září je tady a s ním další várka nového čtiva od předních českých vydavatelů!

Zombicide: Černý mor

Hry recenze

Blackfire nám přinesl na trh novou kooperační hru z rodiny Zombicide s podtitulem Černý mor.  Ze současnosti jsme vrženi do temného fantasy středověku, ale jinak vás opět čeká podobná práce – pobít pár zombíků, splnit všechny úkoly a přežít – a jak se tato exkurze povedla? Rozhodně nadmíru dobře!

Ú.P.V.O. - Zahrada Duší

Comics recenze

Comics Centrum se rozhodlo vyzkoušet letos v edici na přání nový trend, a to vydat dvě knihy z každé série místo s odstupem půl roku společně. Úřad paranormálního výzkumu a obrany se tak díky naší čtenářské podpoře dočkal sedmého a osmého dílu. Pojďme se kouknout blíže na ten sedmý s podtitulem Zahrada Duší.

Partneři