Zámek a klíč: Koruna stínů

Comics recenze

Série Zámek a klíč patří k tomu nejlepšímu, co u nás vychází. Příběh na pomezí fantastiky a hororu s neustále dávkovaným napětím je opravdu vynikající. Rodina Zámkových se sice sžívá s novým prostředím, ale jejich rodinné sídlo jim rozhodně nedopřeje oddechu. A to se ještě nezmiňuji o tom, co všechno se začne dít, když se do hry vloží Koruna stínů.

Vražedné dětství s druhým Goonem

Comics recenze

Comics Centrum to udělalo znovu. Znovu do našich mírumilovných luhů a háju vpustilo Erica Powella a jeho dva hrdiny: malýho vobejdu z divnýma očima a obrovského chlapa s čepicí, jizvou a postavou jako gorila, která denně posiluje. A co na nás čeká ve druhé knize Goon a jaká vlastně je?

Goon: Nic než utrpení

Comics recenze

 Slovo goon sice můžete v nějakém úchylném království růžových poníků nebo v pofidérním státě homobuků přeložit jako „moula“, ale pokud jste tak přeložili i název tohohle komiksu, tak se tam pomalu stěhujte. Mnohem víc totiž sedí ten druhý a pořádný význam - tenhle Goon je rozhodně „rváč“ a týpek, který by mohl pít kyselinu a utírat si zadek šmirgl papírem.

 

 

Criminal - být zločincem není žádná sranda

Comics recenze

Eda Brubakera se jednou jeho budoucí žena zeptala co by psal, kdyby mohl napsat cokoli. Něco ze své hlavy, neobtěžkané pravidly rozsáhlých univers a vydavatelských dómů. Odpovědí na tuto otázkou je série Criminal. Noirovka vyprávějící o zločineckém podsvětí hned z několika různých úhlů.

 

Crew 45

Comics recenze

A míříme do finále! Dost bylo brblání fanoušků na pomalý rozjezd série Mezi řádky. Dost je napětí při odkrývání záhad se Samem a Twitchem. A ještě víc je stripů, kreslených šimpanzem z malebného prostředí Liberty meadows. Akce, horor, napětí i zábava. V nové Crwi je pro každého něco.