Hellboy nezklamal ani pojedenácté

Comics recenze

Pomalu jdeme do finále. Dočkali jsme se překladu jedenáctého dílu série Hellboy. Zbývá už jen jeden. Jedenáctka se jmenuje Ďáblova nevěsta a další příběhy a jak již název napovídá, jedná se o sbírku povídek. Mimo Mignoli se na ní podíleli například Richard Corben, Kevin Nowlan nebo Scott Hampton. A stojí to za to.

Informátor pro Tommyho i čtenáře

Comics recenze

Unwritten. Série mající na svém kontě hezkou řádku ocenění. Ačkoli Tommyho tajná identita vzbudila v mnoha čtenářích rozpaky, druhá kniha s podtitulem Informátor nám ukazuje, že se nám dostala do rukou další výborná práce z rukou Mika Careyho. A začíná jít pěkně do tuhého!

Hellboy 3 podruhé

Comics recenze

Nakladatelství Comics Centrum udělalo radost všem, kterým chybí v knihovničce třetí díl série Hellboy s názvem Spoutaná rakev a další příběhy. Před nedávnem totiž vydali upravené druhé vydání. Jedná se o sbírku povídek obsahující například legendární Mrtvolu či Babu Jagu.

Myší hlídka přichází!

Comics recenze

Svět je plný zvířat. Velkých, silných šelem a nebezpečných dravců. A dole na zemi, hluboko pod nimi silou i velikostí, žijí myši. Ve skrytých podzemních městech a vesnicích Myších teritorií, se snaží přežít ve světě, kde smrt číhá na každém kroku. Bezpečné cesty a spokojenější život malých tvorečků ochraňuje Myší hlídka!

Gantz 11 je masakr (doslova)

Comics recenze

Gantz je velká černá koule, která má ráda zabíjení. Brutální zabíjení. A násilí obecně. A v jedenáctém díle se všeho nabaží až až. Kei už dávno nebojuje jen v imaginárních arénách schovaných před zraky obyčejných lidí. Noční můry dostala reálnější rozměry a super-kombinéza a emzácké zbraně jsou potřeba i v opravdovém světě. No, co se dá dělat.

Partneři