Gantz 12 přidává na tempu

Comics recenze

Utíká to jako voda a už téměř tři roky u nás vychází manga Gantz. Zezačátku jsme si říkali: „Co se vlastně děje? Hlavní hrdina zemřel a objevil se v místnosti s černou koulí, která jeho a další nebožtíky vysílá na mise proti ufonům. Do toho všichni nafasovali podivné kombinézy a ještě podivnější pistole. A dostávají body!“ Pár věcí se objasnilo, ale Gantz (což je ta černá koule), zůstává i nadále záhadou.

Suicide squad český plakát!

Filmy novinky

Už 4. srpna se do kin přiřítí očekávaná comicsová jízda Suicide Squad - Sebevražedný Oddíl. Než rozpoutají peklo, můžete se pokochat oficiálním českým plakátem.

Temnými cestami

Comics recenze

Vydat komiksovou knihu jen proto, že je výborně namalovaná, je trochu risk. Protože sebelepší kreslíř nezachrání podřadný námět. Obsah nové knihy z edice MDEK spojuje právě kreslíř. Ale o absenci příběhu či nějaké slaboduché povídačce nemůže být řeč. Vydejme se Temnými cestami za piráty i kovboji.

Batman: Rok Nula - Temné město

Comics recenze

Při odchodu z kina v temné uličce se stala hrozná tragédie. Událost, která vytvořila ikonu mezi hrdiny. Všichni víme, že toto byl ten spouštěč následujících událostí. Ale co přesně se stalo mezi tím než chlapec vyrostl do kostýmu netopýřího strážce veřejného pořádku? Již jsme se v minulosti setkali se skvělými zpracováními tohoto příběhu a tato nová neokoukaná varianta zapadá mezi ty chytré a poutavé originy Temného Rytíře.

Koblihová kalamita se nekoná

Comics recenze

Simpsonovi mám rád. Je to nenáročné, člověk u nich nemusí přemýšlet a jednoduchým vtípkům se rád zasměje. Prostě můžete u čtení vypnout a jen se bavit. Nicméně Koblihová kalamita, kterou u nás nedávno vydala Crew, se mi místy trochu zajídala.

Partneři