Wonder woman 5: Srdce amazonky

Comics recenze

Znovuzrozenou Wonder woman čeká znovuzrození! Přesněji řečeno obroda tvůrčího týmu. Greg Rucka předal Dianu z Themysciry a její laso pravdy do rukou autorky prověřené psaním komiksů se superhrdinkami. Jak Shea Fontanová s Wonder woman naložila? Posuďte sami!

Počítání mrtvých

Comics recenze

Jen v málokterém jiném komiksu byste měli počítání mrtvých věnovat větší pozornost, než zrovna v Počítání mrtvých. Přes sto stran jich totiž nabízí takřka nepočítaně!

Temné noci: Metal

Comics recenze

Před Temným rytířem stojí jedna z největších a nejtemnějších výzev jeho života. Tajemství staré jako sám čas ohrožující celou realitu. A aby toho nebylo málo, je tu několik dalších verzí Batmana, které ale rozhodně nekopu za ty hodné. Temné noci mohou začít.

Team 3

Hry recenze

Já nemluvím, ty neslyšíš a ten třetí nevidí – a společně musíme složit skládačku dle plánu, jsme totiž správná parta, teda TEAM 3!

Avatar: Tsu´ tejův příběh

Comics novinky

Stěží najdete milovníka epické sci-fi, který by tento film neznal. Jeden z nejvýdělečnějších snímků v historii kinematografie; první, který v tržbách pokořil hranici dvou miliard dolarů a rozhodně ta nejlepší 3D podívaná své doby. Z filmu se stal fenomén, z fenoménu kult. Kult jménem Avatar.

Partneři