Doktor Divňous

Comics recenze

Po sérii komiksů vezoucích si zadek na úspěchu jejích filmových variací konečně přichází něco co naplní vaše touhy po kvalitním čtením. A překvapivě je to právě Doctor Strange jehož příběh všichni známe, ale komiks o něm četlo jen zanedbatelné procento z nás. Není tedy lepší čas, kdy to napravit než právě teď.

Detective Comics - Ve stínu Batwoman

Comics recenze

Detective Comics, jediná řada, kde není Batman v názvu. A má to své jasné opodstatnění. Né vždy musí být Temný rytíř v hlavní roli, občas může pouhým hybatelem děje. A přesně tato kniha je toho jasný důkazem. Navíc to skvěle funguje a zastiňuje ostatní Batmaní příběhy.

Batman - Já jsem Gotham

Comics recenze

S Gothamem byl vždycky spojován jen jeden hrdina. I přesto, že má kolem sebe mnoho spolupracovníků nikdo nikdy neváhal ani na chvíli, když padla otázka, kdo je ochránce téhle líhně zločinu. Avšak pokud se na scéně objeví někdo, kde se po samotném městu pojmenuje, tak už je na pováženou jestli Bruceovi neleze moc do zelí!

Batman - Epilog

Comics recenze

Epilog je krátký nápis na hrobě, který tak nějak shrnuje život osobu ležící o pár metrů níže. Pokud by toto měl být Epilog Batmana, tak to nebyla tak dobrá postava, a proto je třeba tento pomník zbořit a Temného rytíře Znovuzrodit!

Netvora

Comics recenze

Potlučená dívka, osamoceně stojící, zuřící vzteky, a za ní bitevní pole táhnoucí se na míle daleko. To je první impulz, který vedl Marjorii Liu k tomu, aby napsala Netvoru. Impuls natolik silný, že dal vzniknout příběhu neobyčejného hrdinství ve světě, který se nepodobá ničemu, co znáte. 

Partneři