DC Rebirth!

Comics recenze

Pozor, pozor, pozor! Na vědomí všem komiksovým fanouškům i veškerému ostatnímu plebsu se dává, že na knižní trhy české dorazil ten největší, nejunikátnější, nejčuprovější a rozhodně nejoriginálnější restart komiksového světa na této planetě i v galaxii far, far away... A že tomu nevěříte? 

Legendy země Euthie

Hry recenze

Všechno to začalo na Hithitu zhruba před rokem, tedy v květnu 2017. Objevil se tu deskoherní projekt Legendy země Euthie s ambiciózním cílem 600 000 korun. Po měsíční kampani se, sice těsně ale stejně, podařilo cílovou částku získat a začalo se s výrobou deskové hry, kterou jsme měli tu možnost vyzkoušet a podělit se o naše dojmy s vámi.

Hra o trůny: Karetní hra 2. edice

Hry recenze

Když hraješ Hru o trůny, buď zvítězíš, nebo zemřeš. Neexistuje žádná střední cesta. – Cersei Lannister

Batman - Květy zla

Comics recenze

Tajemný pan Bloom je na vrcholu své síly a je rozhodnutý, že smetánka Gothamu musí jít pod kytky, aby obyčejný lid povyrostl. Bude mu komisař Gordon obstojným soupeřem, nebo si s tímhle plevelem nedokáže sám poradit?

Temná věž - Pád Gileadu

Comics recenze

Jak už je z názvu jasné, tak nás nečeká nic pěkného. Už jsme si zvykli na to, že Rolanda a jeho ka-tet neprovázejí žádné velké veselosti. Nicméně to co jim autoři nachystali v Gileadu, není nic co by chtěl kdokoliv zažít. Pamatujte tvář svého otce, neboť ji můžete co nevidět opět spatřit.

Partneři