Pandořina hvězda: Bariéra

Knihy recenze

Rok 2329. Z lidstva se již dávno stalo vesmírné společenství obývající více než 400 planet. A to bez jediné kosmické lodi. Za jejich úspěchem stojí ovládnutí červích děr. Což s sebou může nést i pár problémů. Například když zmizí hvězda z oblohy.

Railroad Ink - Modrá a Červená

Hry recenze

Jedna hra v modré nebo červené krabičce. Azurově modrá a Ohnivě rudá. Dvě a úřece jedna. V obou budete házet kostkami a kreslit. Stejné a přece zcela jiné. Ale v čem se vlastně liší oba boxy?

Wonder woman 4: Boží hlídka

Comics recenze

Veronica Caleová, arcilotryně světa Wonder woman. Chytrá, bohatá, a narozdíl od Lexe Luthora ( jehož ženskou představitelkou je) i krásná. Ještě  jeden malý fakt zde hraje důležitou roli. Veronica je matka bojující o svou dceru.

Poslední pes na Zemi

Comics recenze

Samotář s fóbiemi, drzý sprostý vořech, opuštěný sirotek a k tomu postapokalyptický Londýn. Cesta za záchranou napříč nástrahami nebezpečného světa může začít.

Kronika zločinu – budoucnost v praxi?

Hry recenze

Současný deskoherní trh se plní dvěma novinkami – hrami spolupracujícími více či méně spolupracujícími s digitální aplikací a kooperativními detektivkami. Dnes se mrkneme na novinku Kronika zločinu od Mindoku.

Partneři