Amazonie

Hry recenze

Amazonský prales - jedno z neúžasnějších, nejrozmanitějších a zároveň nejtajemnějších míst na naší planetě bující životem a jedinečnou flórou a faunou. Plíce planety země v deskové hře.

Motory boha

Knihy recenze

Archeologie není jen vědou o sbírání hliněných střípků kdesi v poušti. Archeologie může být zajímavá. Ostatně to nám ukázal už Indiana Jones. O tom, že archeologie na mimozemských planetách je ještě zajímavější než boj s nácky, o tom nás přesvědčí Jack McDevitt.

Similo - Strašidla

Hry recenze

Co má společného Zombie a Drákula? Klaun a Frankenstein? Nebo třeba čert a duch? Jsou to strašidla? Nebo mají patří mezi literární postavy? O větších či menších podobnostech je řada Similo od Albi a nová verze Strašidla.

Barbar Conan 3: Labyrint smrti

Comics recenze

Mnoha smrtelným výzvám již musel slovutný barbar Conan čelit. Mnohokrát stál na pokraji života a smrti. Ve městě Utara Kuru ho ovšem čeká výzva možná poslední - Labyrint smrti.

Balada

Hry recenze

Znáte Zaklínače? Pak prostě víte, že bard je mnohdy důležitější než hrdina na svých dobrodružství. Vždyť kdo by skládal Balady a sprosté písničky, než elegán s loutnou u pasu?

Partneři