Zámek a klíč

Comics novinky

Joseph Hillström King. Že vám to jméno nic neříká? A co pseudonym Joe Hill? To už je lepší! Autor hororových příběhů známý díky knihám Rohy, Vánoční říše nebo Ohnivý muž, má na svém kontě i ten nejlepší hororový komiks, který lze u nás sehnat. Zámek a klíč je série, která se s vámi mazlit nebude. Pojďme si jí připomenout.

Batman Detective Comics - Stín nad netopýry

Comics recenze

První oběť a Syndikát obětí se chystá pomstít Batmanovi. K tomu se vrátil Tim Drake alias Red Robin a pokračuje ve své snaze udělat Gotham lepším. Největší hrozba ale nakonec není ani Syndikát, ani byrokracie úřadu starosty, ale naopak rozvrat ve vlastních řadách, který vše změní jednou provždy.

Láska za časů šílenství

Comics recenze

DC Black Label, určený pro dospělejší čtenáře, nám po Batmanově Zatracení představuje pekelně chytrou doktorku Harleen Quinzelovou. Trochu stydlivou, trochu neurotickou, mající vlastní kostlivce ve skříni. Její cesta do náruče pana J. rozhodně nebyla lemována jen krví. Ale také láskou, důvěrou a vášní. Jak nás o tom přesvědčí Stjepan Šejić.

Strašidla Burdenského psíšeří

Comics novinky

Na paranormálních vyšetřovatelích je cosi exotického, přitažlivého. Možná to dělá jejich odvaha postavit se bubákům, před kterými bych se raději schoval pod peřinu. Přesto nezáleží na tom, jestli máte raději Muldera a Scullyovou, Scooby-doo nebo Ú. P. V. O. Na scénu přichází nová parta, kterou si zamilujete na první pohled. Chlupatá smečka z tajemného Burdenu.

Detektivky

Hry recenze

Získejte informace, zvažte všechny možnosti, diskutujte, odhalujte a vyřešte společně zapeklité případy ve dvojici nových her série Detektivka od Albi.

Partneři