Jízdenky, prosím!

Hry recenze

Pozor pozor, na třetí kolej přijíždí spěšný vlak směr New York. Na druhé koleji pak odjíždí rychlíkový vlak směr San Diego. Připravte si vaše jízdenky, prosím!

Showman Killer

Comics recenze

"Žádný Metabaron nemůže být šťastný." Smutný osud, kterým opentlil Alejandro Jodorowsky svého nejlepšího válečníka. Potom si ale řekl: "No jo, ale když nemůže být šťastný žádný Metabaron, tak kdo tedy?" Přece největší ze showmenů! Showman Killer!

Odkaz rodu Blacků

Comics novinky

"Horor je žánr s takřka nekonečným rozsahem. A nabízí mnoho způsobů, jak se s ním vypořádat, potažmo jak danou problematiku uchopit. To je na tom to nejlepší!", myslí si Cullen Bunn, autor fantastického Pochmurného kraje. A jak končí jedna série, Comics Centrum se ihned vrhlo na další z jeho produkce! Vítejte v rodině Blacků.

Conan 8: Černý kolos

Comics recenze

Conan se stává žoldnéřem, aby se střetl s podivnou armádou, zachránil sličnou princeznu a opět se stal hrdinou. To a mnohem více přináší kniha s názvem Černý kolos.

Ediční plán Comics Centra 2021 na druhé pololetí

Comics novinky

Zima (skoro) za námi a krom léta a cestování - alespoň po Čechách - se můžeme těšit i na nové komiksy z produkce nakladatelství Comics Centrum. Máme zde ediční plán na druhé pololetí!

Partneři