Smutné království ztracených zítřků

Comics novinky

Co je podstatou pravého hrdiny? Je to možnost posouvat hranice lidského vědění? Či snad boj proti nespravedlnosti a útlaku? Nebo je to prosté být zde pro své nejbližší?

 

Mezi řádky: Apokalypsa

Comics recenze

Je to nejcennější ze všech artefaktů. Mnoho udatných rytířů se jej snažilo získat, ale zklamali, protože byli nehodní. Nyní je na Tomu Taylorovi aby zkusil  své štěstí a nalezl Svatý grál. Nebo svět tak, jak ho známe, zanikne. 

Batman: Svět

Comics recenze

Povídková antologie v níž se Temný rytíř rozletí po světě. A to včetně naší krásné domoviny. Co jiného také čekat od knihy Batman: Svět?

Fascinace šílenstvím

Comics recenze

Přírodní geometrie je dokonalá. Evoluce trvající miliony let nám ukazuje tvary, které člověk s ubohostí sobě vlastní může  jen kopírovat. Vemte si jen takovou spirálu. Není hledání středu přímo fascinující? A co když máte celé město spirálou prokleté?

Prázdnota: Sny

Knihy recenze

Peter F. Hamilton se u nás natrvalo usadil díky dvé rozmáchlé space opeře o Společenství. Lidé versus agresivní mimozemský druh. Jak dopadla válka s Horou Jitřního Světla již víme. Jak ale vypadá vývoj lidské civilizace poté? Od toho je zde trilogie Prázdnota.

 

Partneři