Metabaron

Comics recenze

"Žádný Metabaron nemůže být šťastný." Smutný osud, kterým opentlil Alejandro Jodorowsky svého nejlepšího válečníka. Poslední z linie Metabaronů, známý pouze jako Bezejmenný, dumá ve své létající pevnosti nad nekonečnem a těžkým údělem. Žije jako poustevník a o svět kolem se nezajímá. A přece jej z letargie vytrhne tak banální věc, jakou doplnění paliva bezesporu je.

Taco, kočka, koza, sýr, pizza

Hry recenze

Taco, kočka, koza, sýr, pizza – co že má tahle pětice slov společného? Zdánlivě nic. V reálu ale víc, než si myslíte v nové postřehovce od Albi.

Pán prstenů - Stínové cesty

Hry recenze

Pořádně se vybavte a připravte se na dobrodružství v temnotách. Morie, Temný hvozd -  Stínové cesty volají hrdiny do svých spárů.

Sin City v novém světle

Comics novinky

Rok 1991. Američané si došlápli na  Sadáma a rozjíždějí Válku v zálivu. S konečnou platností se rozpadá Svaz Sovětských Socialistických Republik. Na Mount Everest se vyškrábal první Čech. Zemřel Freddie Mercury a Miles Davis. Přesto pouze dvě události onoho roku rozechvívají fanoušky dodnes: Nirvana vydala své nejlepší album Nevermind. A hlavně: V malém komiksovém vydavatelství se objevila neo-noirová bomba jménem Sin City.

Klub detektivů

Hry recenze

Slavná a vybraná společnost Klubu detektivů hledá nové členy. Dokážete právě vy že jste hodni stát se členy této speciální společnosti v nové hře od Albi?

Partneři