Opeřená Oceánie

Hry recenze

Nejlepší rodinná hra podle žebříčku boargamegeek se dočkala druhého rozšíření zaměřeného na ptactvo Oceánie, Austrálie a dalších jižních teritorií. A krom nových opeřenců toho v krabici najdete mnohem víc!

Agora - politické hašteření

Hry recenze

Politika, senátoři, spiklenci, hašteření v senátu - rozšíření Agora vám 7 Divů světa Duel změní ve válku na politickém kolbišti.

Ú.P.V.O. 12 - Žabí válka

Comics recenze

Invaze žabích netvorů a válka s nimi pokračuje. Ú.P.V.O., armáda, hyperborejci, tajemné kulty a postavy z minulosti - všichni se vrhají do boje. Než ale bude vše pokračovat, uděláme si odbočku do minulosti Žabí války.

Návrat Temného Rytíře

Comics zajímavosti

Kvalitních komiksů vyhrávajících Eisnera je hodně. Těch, které dokáží zaujmout i čtenáře jinak nedotčeného devátým uměním, je méně. Komiksů, které se staly legendami, je jak šafránu. Ale komiksy, které držely (a dodnes drží) pomyslnou ruku na tepu dějin, jsou pouze tři. Watchmen Alana Moorea, Maus Arta Spiegelmana a Návrat Temného Rytíře od Franka Millera. Nesmrtelní bohové komiksového Olympu.

Barbar Conan: Život a smrt barbara Conana II.

Comics recenze

Otázka je jednoduchá – zabije Jason Aaron barbara a krále Conana nebo Conan opět přežije a dočkáme se dobrého konce? Anebo snad zabije Conan Arona? Samé otázky. Inu a odpověď tak jednoduchá není.

Partneři