Deadpool - Lovec duší, tomu to sluší

Comics recenze

Co se svým životem, když zabijete všechny bývalé americké prezidenty a Donalda Trumpa se vám ještě zabíjet nechce, protože je tu furt šance, že udělá Ameriku opět skvělou? Zkuste se domluvit s ďáblem na tom, že se z vás stane jeho Lovec duší.

Když zaklepe mrtvý

Comics recenze

Poslední člověk na Zemi sedí v pokoji. V tom někdo zaklepe na dveře... Narozdíl od našeho posledního člověka z tohoto lehce mrazivévo vtipu, Tommy Taylor je na překvapení všeho druhu zvyklý. Jeho po dlouhá léta nezvěstný otec je zpět s neočekávaným pokračováním dobrodružství malého kouzelníka. A není to to nejzásadnější, co nás zde čeká.

Útok titánů 9

Comics recenze

Devátá kniha slavné manga série Hadžime Isajamy vás zcela jistě trochu naštve. Velkolepé finále předchozího dílu je totiž odsunuto stranou a na scénu nastupují ostatní vojáci 104. výcvikového ročníku. Což ale rozhodně neznamená, že bysme byly ochuzeni o napětí a akci!

Noirová Matka měst

Knihy recenze

Praha je právem považována za Matku měst. Jedenáct století stará, bezpočtem generací osídlená, tvoří ten správný základ pro fantastiku, detektivku i tajemno. Je to město s potřebným sex-applealem. Prostě pravý noir. Praha noir.

Ségry

Comics recenze

Mít sourozence je super! Tedy jen do chvíle než zjistíte, že pro své rodiče již nejste středobodem vesmíru, o hračky se musíte dělit a dostáváte nepoměrně méně sladkostí. I Raina se zprvu na malou sestřičku těšila. Ale zidealizované miminko se změnilo ve tvrdou soupeřku, mladší ségru Amaru.

Partneři