Pařáty nad Gothamem

Comics recenze

"Střez se Sovího tribunálu, sleduje tě celou noc i den,
vládne Gothamu ze svého hřadu, jenž z žuly a vápence je jen.
Sleduje jak se bavíš, křepčíš, sleduje jak klimbáš z únavy,
Zmiň se o něm, vyslov jeho jméno a zatne ti pařát do hlavy.“

Neškodná říkanka pro strašení gothamských dětí, míní dospělí. Městská legenda, míní Bruce Wayne. Gotham je náš, míní Soví tribunál.

Soutěž Goon 3 Samej průšvih

Comics ostatní

Pokud kdokoliv váhal s tím, jestli si pořídit Goona nebo ne a díky tomu se mu ho nepodařilo ukořistit v edici Na přání, nebo si jen (z nám neznámého důvodu) myslí, že by to nemusel být jeho šálek kávy a tak neinvestoval, tak u nás máte možnost získat knihu GOON 3: Samej průšvih a navíc se speciální Hellboyovskou obálkou! 

Anička a strašidlo

Comics recenze

Život amerického teenagera na střední škole není žádný med. Navíc pokud jste dívka - přistěhovalec a mlátí s vámi puberta. Kamarádů málo, osudových starostí hodně a ještě se do toho připlete duch. Což sice možná zní fantasticky, ale ne každý duch je jako Spielbergův Poltergeist.

 

Skalpy 2 ještě drsnější než dřív

Comics recenze

Víc než patnáct let byl Dashiel Zlý kůň kdesi ve velkém světě mimo svou domovskou rezervaci. Vrátil se s velkou parádou a začal pracovat pro náčelníka kmene Rudou vránu, to jste se mohli dočíst v PRVNÍ KNIZE. Ta byla drsná, syrová a nelítostná. Ale proti knize druhé to byla ještě celkem pohoda.

Ohňostroje! Ohňostroje!

Hry recenze

Zábavná hra nemusí nutně znamenat velké výdaje. Ani se nejedná o epické výpravy za dračím pokladem nebo záchranu světa. Bohatě si vystačíte s dvěma stovkami, partou kamarádů a snahou potěšit obecenstvo tím nejúžasnějším ohňostrojem, který kdy viděli. To je Hanabi.