Superman: Mír na Zemi

Comics recenze

Není většího superhrdiny nežli Supermana. Můžete se mnou nesouhlasit, ale to je tak všechno. Stejně tak není většího kreslíře něžli Alexe Rosse. Přidejte k tomu hvězdného scénáristu a výsledkem může být komiks, který se stane klasikou. Stejně jako Mír na Zemi.

Conan 3: Sloní věž

Comics recenze

Zloděj, drancíř, válečník. Podmračený barbar s mečem v ruce, kožených sandálech, zahalený v roušce, užívající si bezuzdné veselí, ale zažívající i hluboký zármutek v příbězích divokých i tajemných. To vše je Conan, barbar z Cimmerie. Jak se postaví legendární Sloní věži?

Conan 2: Bůh v míse

Comics recenze

„V době když temné vody oceánu pohltily Atlantidu i s pýchou jejich bělostných měst a do úsvitu synů Árijových bylo ještě daleko, vzešel čas nepředstavitelných divů…“ V této divoké době se zrodil válečník, zloděj, král a cimmeřan, který svými příběhy baví čtenáře již desítky let – barbar Conan.

Hadara

Hry recenze

Ujměte se role panovníka jedné z pěti malých říší a veďte jí až k nehynoucí slávě, dominanci a vítězství v nové hře Hadara od MINDOKu.

Ocelová šlechta

Knihy recenze

Když se ve válce ztratí někdo pěkně bohatý, kdo by se rozhodně ztratit neměl, nemůže a nesmí, pošlete pro něj speciální záchranný tým, ne? Nebo snad radši vyberete svůj „tucet špinavců“?

Partneři