Barbar Conan 1: Život a smrt barbara Conana

Comics recenze

Však to znáte - drancíř, raubíř, zloděj, válečník, král a barbar. Conan. Muž, který od drsného života došel až ke královskému trůnu. A z ruky Jasona Aarona možná i ke svému konci.

Ediční plán Comics Centra 2021

Comics novinky

Jeden by si myslel, že to čekání snad nikdy neskončí! Léto konečně za námi, rychle přežít Vánoce a těšit se na jinak pustý a pochmurný začátek roku? Proč, říkéte si? Protože Comics Centrum jako vždy pustí do světa svůj ediční plán! Což je událost nejvyšší důležitosti! Tady máte malý výtah z toho, co nás letos čeká :)

Buffy, přemožitelka upírů 1

Comics recenze

V každé generaci se zrodí přemožitelka. Bojující s upíry a dalšími silami zla. My máme Buffy Summersovou. Vítejte zpět do konce 90. let minulého století. I když trochu jinak. 

Paranormální detektivové

Hry recenze

Není to vtip, jsi opravdu mrtvý. Ostatní tě nevidí a neslyší, protože jsi duch. A ta prapodivná partička co si prohlíží tvoje ostatky je skupinka paranormálních detektivů. Vítejte v nové párty dedukční hře od ADC Blackfire.

Labužníci

Hry recenze

Každý kdo pracuje v gastronomii, vám jistě řekne, že tenhle obor není žádná legrace. Tvrdá konkurence, mlsní zákazníci, kritičtí hodnotitelé a recenzenti a neustálý boj o přízeň. Abyste si mohli vyzkoušet jaké to je, můžete si zahrát novinku vydavatelství Blackfire s názvem Labužníci.

Partneři