Živí mrtví 19 - Na západní frontě neklid

Comics recenze

Když utichne vítr a zklidní se vše kolem je jasné, že nastane bouřka. Jak se říká, před bouřkou je největší klid. A čím je ten klid tíživější, tím bude bouřka neúprosnější. V Alexandrii byl klid a podvolení Neganovi až moc velké. Tak tíživě velké, že se musí strhnout něco hrůzostrašného. Ale ticho už tu více není. Zpočátku potichu, ale později silněji a silněji to slyšíme. A když se opravdu poctivě zaposloucháte slyšíte, že to Válečné bubny zní.

Deadpool - Lovec duší, tomu to sluší

Comics recenze

Co se svým životem, když zabijete všechny bývalé americké prezidenty a Donalda Trumpa se vám ještě zabíjet nechce, protože je tu furt šance, že udělá Ameriku opět skvělou? Zkuste se domluvit s ďáblem na tom, že se z vás stane jeho Lovec duší.

Když zaklepe mrtvý

Comics recenze

Poslední člověk na Zemi sedí v pokoji. V tom někdo zaklepe na dveře... Narozdíl od našeho posledního člověka z tohoto lehce mrazivévo vtipu, Tommy Taylor je na překvapení všeho druhu zvyklý. Jeho po dlouhá léta nezvěstný otec je zpět s neočekávaným pokračováním dobrodružství malého kouzelníka. A není to to nejzásadnější, co nás zde čeká.

Útok titánů 9

Comics recenze

Devátá kniha slavné manga série Hadžime Isajamy vás zcela jistě trochu naštve. Velkolepé finále předchozího dílu je totiž odsunuto stranou a na scénu nastupují ostatní vojáci 104. výcvikového ročníku. Což ale rozhodně neznamená, že bysme byly ochuzeni o napětí a akci!

Noirová Matka měst

Knihy recenze

Praha je právem považována za Matku měst. Jedenáct století stará, bezpočtem generací osídlená, tvoří ten správný základ pro fantastiku, detektivku i tajemno. Je to město s potřebným sex-applealem. Prostě pravý noir. Praha noir.

Partneři