Prázdnota: Sny

Knihy recenze

Peter F. Hamilton se u nás natrvalo usadil díky dvé rozmáchlé space opeře o Společenství. Lidé versus agresivní mimozemský druh. Jak dopadla válka s Horou Jitřního Světla již víme. Jak ale vypadá vývoj lidské civilizace poté? Od toho je zde trilogie Prázdnota.

 

Měsíční tvář

Comics recenze

Jaká je hlavní stránka tvorby Alejandra Jodorowského? Mám na mysli, podle čeho poznáte, že čtete jeho komiks, že sledujete jeho film? Je to touha šokovat, fascinovat čtenáře či diváka, uvrhnout ho do vnitřního rozporu. Nahrát psychomagii na smeč. A Měsíční tvář? To je dílo psychomagičtější než celý incalovský vesmír dohromady!

Kabo

Hry recenze

Nejzábavnější hra roku 2021? Kabo. Nejlepší letošní filler? Kabo. Prostě Kabo musíte mít.

Pax Pamir

Hry recenze

V Afghánistánu nikdy nebyl zrovna klid. V 19. stol. určitě ne. Britové, Rusové a samotní Afghánci se rvali o moc. A do toho promlouvali kmenoví vůdci. Ideální prostředí pro historickou deskovku, ne?

Spy x Family

Comics recenze

Být špionem vyžaduje od člověka plné nasazení. Žádní přátelé, žádná rodina, žádný domov... Ale co když zrovna špion nejlepší z nejlepších rodinu potřebuje? Stačí vybrat si dítě v sirotčinci a pěknou, nezadanou dívku v obchodě. Že by to bylo až tak jednoduché?

Partneři