Anička a strašidlo

Comics recenze

Život amerického teenagera na střední škole není žádný med. Navíc pokud jste dívka - přistěhovalec a mlátí s vámi puberta. Kamarádů málo, osudových starostí hodně a ještě se do toho připlete duch. Což sice možná zní fantasticky, ale ne každý duch je jako Spielbergův Poltergeist.

 

Skalpy 2 ještě drsnější než dřív

Comics recenze

Víc než patnáct let byl Dashiel Zlý kůň kdesi ve velkém světě mimo svou domovskou rezervaci. Vrátil se s velkou parádou a začal pracovat pro náčelníka kmene Rudou vránu, to jste se mohli dočíst v PRVNÍ KNIZE. Ta byla drsná, syrová a nelítostná. Ale proti knize druhé to byla ještě celkem pohoda.

Ohňostroje! Ohňostroje!

Hry recenze

Zábavná hra nemusí nutně znamenat velké výdaje. Ani se nejedná o epické výpravy za dračím pokladem nebo záchranu světa. Bohatě si vystačíte s dvěma stovkami, partou kamarádů a snahou potěšit obecenstvo tím nejúžasnějším ohňostrojem, který kdy viděli. To je Hanabi.

Rozkvetlá orchidej

Comics recenze

Rostliny nejsou jen to zelené „něco“ krčící se pod vašima nohama, popř. rostoucí všude tam, kde není beton. Rostliny jsou živější než si většina z nás dovede představit. Ale stejně se našel jeden snílek, který dumal nad tím, jak by se chovala rostlinná žena. Tedy přesněji řečeno rostlina, která má vzpomínky mrtvé ženy. Tím snílkem nebyl nikdo jiný než Neil Gaiman, jehož nápady jsou originální každým coulem. A společně s Davem McKeanem vytvořili něco těžko uchopitelného. Květ ve chvíli jeho největšího rozpuku. Černou orchidej.

 

Urban Rivals

Hry recenze

Karetní hry patří mezi nejoblíbenější hry vůbec a to v mnoha podobách ať už jde o karban, hazardní hraní či společenské deckbuilding, Living a Trading Card Games. Mnoho karetních her se dostalo I na obrazovky počítačů a tabletů a jednou z nich je i Free to play Trading Card Game Urban Rivals!

Partneři